Aydınlar aday oluyor mu ?

Aydınlar aday oluyor mu ?
Fenerbahçe'ye başkan adayı olacağı iddia edilen Mehmet Ali Aydınlar, yazılı açıklama yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığından istifa ettikten sonra bir süredir ortalarda gözükmeyen Mehmet Ali Aydınlar'ın Cumartesi günü muhalefetin önde gelen isimlerinin katılacağı bir açılışa giderek Mayıs ayında yapılacak kongre için nabız yoklayacağı iddia edilmişti.

Bu haber üzerine Aydınlar şu açıklamayı yazılı olarak yaptı:

"Bugün bazı yayın organlarında şahsım ve Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adaylığı ile ilgili çeşitli haberler yer almış, bir takım seçim vaatleri yazıya dökülmüş, hatta daha da ileri gidilerek çeşitli rakamlar telaffuz edilmiştir.

Bu konuda çıkan haberlerin tümü, şahsımla hiçbir temas kurulmadan ortaya atılmış, tamamıyla hayal mahsulü spekülasyonlardan ibarettir.

Geçmişte hem Fenerbahçe Kulübü, hem de futbolu ilgilendiren diğer tüm konulardaki görüşlerimi yazılı açıklamalar veya basın toplantılarıyla kamuoyuyla paylaşma yolunu tercih ettiğim kamuoyunun malumdur. Bilinmesini isterim ki, geçmişte olduğu gibi gelecek dönemde de Türk futbolunu ve Fenerbahçe Kulübü'nü ilgilendiren tüm görüşlerimi mümkün olan en şeffaf şekilde dile getirmeye devam edeceğim.

Dolayısıyla Fenerbahçe camiasından ve futbol ailemizden ricam, resmi bir yazılı açıklama yapmadığım veya bir basın toplantısıyla görüşlerimi bildirmediğim sürece benim ağzımdan yazılmış süsü verilen haberlere itibar etmemeleridir." (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com