Aydınlar duygu sömürüsü yaptı

Aydınlar duygu sömürüsü yaptı
Sabah yazarı Sevilay Yükselir'e konuşan Aziz yıldırım Aydınlar hakkında şok açıklamalarda bulundu.

Mehmet Ali Aydınlar’ın basın toplantısında ağlamasından sonra Aziz Yıldırım hakkında eleştirel bir yazı yazan Sabah yazarı Sevilay Yükselir’e konuşan Yıldırım, Aydınlar’ın ağlamasını duygu sömürüsü yaptığını iddia etti.
 
Yazdığı eleştirel yazıdan sonra Aziz Yıldırım tarafından aranan Sevilay Yükselir aralarındaki konuşmaları açıkladı.
 
İşte yazıdaki o bölüm;
 
Peki Aydınlar önceki gün hıçkırıklara boğuldu canlı yayında. Milyonların önünde. Çok üzüldük hepimiz. Gerçekten hepimizin içi büzüldü. Sen üzülmedin mi Başkan? Sen hiç etkilenmedin mi?" diye sordum.
 
Hayır!" dedi. Hem de çok şiddetli!.. "Niye üzülecekmişim ki! Üzülecek bi durum yok çünkü numara yapıyor. Alenen evlat acısı üzerinden sömürü yapıyor. Biz yemiyoruz bu numaraları, tavsiyem sen de yeme! Bir sahne kurulmuş ve sahnenin bir parçası ağlaması, göz yaşı dökmesi. Madem evladının acısını yaşıyor içinde o zaman gitsin evinde otursun. Niye dolanıyor meydanlarda?" Söyledikleri bu söz üzerine artık benim diyeceğim hiçbir şey kalmamıştı.
 
O arada nasıl oldu bilmiyorum telefon kapandı. Tekrar aradım asistanımı ve bir kez daha bağlantı kurmak istediğimi ilettim. Demiş ki; "Konuşacağımı konuştum ben Sevilay Hanım'la. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com