Aydınlar'ın hakemlere güveni tam

Aydınlar'ın hakemlere güveni tam
TFF Başkanı Aydınlar, seminerde çarpıcı açıklamalar yaptı...

Radisson Blu Otel'de yapılan eğitim seminerine katılan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, hakemlere olan inanç ve güvenlerinin tam olduğunu, desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Sezon öncesi yapılan seminere de katıldığını hatırlatan Aydınlar, ''O gün verdiğimiz koşulsuz destek, 4 ay sonra bugün de sürüyor. Sezon başında bazı hakemlerimiz formsuz maçlar çıkardı. Ancak sizlerin her geçen hafta yükselen form grafiğiniz bizleri memnun ediyor. Sadece yurt içinde değil yurt dışındaki başarılarınız göğsümüzü kabartıyor. Görevde bulunduğumuz son beş ayda 30'un üzerinde uluslararası karşılaşma yönetmeniz, özel davetler almanız gurur verici'' diye konuştu.

Mehmet Ali Aydınlar, hakemlere yönelik maksadını aşan eleştirilere en doğru cevabın yine aklı selim kamuoyu tarafından verildiğini vurgulayarak, ''Bizler bir aileyiz. Beklenti ve taleplerinize her zaman açığız. Benim cep telefonum dahil her zaman arayabilirsiniz. İletişim kurabilirsiniz'' ifadelerini kullandı.

Futbol Federasyonu olarak bir yandan günlük işlerle meşgul olurken diğer yandan da geleceğe dönük önemli hamleler yaptıklarını kaydeden Aydınlar, ''Kurumsallaşmaya, mali disipline önem veriyoruz. TFF'yi yeniden yapılandırıyoruz. Federasyon, şirket mükemmelliğinde, modern bir yönetim anlayışına sahip bir kurum olacak'' şeklinde konuştu.

2011-2012 sezonunda Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1.Lig'de görev alan Üst Klasman Hakemlerinin katıldığı eğitimde, ilk 12 haftadan seçilen pozisyonların analizi, MHK üyeleri ve UEFA Hakem Komitesi Üyesi Jaap Uilenberg eşliğinde yapıldı.

Seminer, yarın yapılacak atletik koşu ile sona erecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com