"Aydınus formsuz"

"Aydınus formsuz"
Dilmen, Eskişehirspor, Fenerbahçe maçında yaşanan tartışmalı pozisyonları değerlendirdi.

Fenerbahçe’nin Eskişehirspor ile deplasmanda oynadığı karşılaşmanın devre arasında yorumcu Rıdvan Dilmen, karşılaşmada yaşanan tartışmalı kırmızı kart ve penaltı pozisyonlarını değerlendirdi.

Dilmen, Caner’in gördüğü kırmızı kartla ilgili şu yorumda bulundu: “Caner büyük ihtimalle küfür etti. Bazı futbolcular böyle pozisyonlarda ah der, uff der, lan der. Bazıları da küfür eder. Burada önemli olan küfürü refleks olarak mı etti, yoksa şahsa mı etti. Bu çok önemli. Hakemlerin bunu taratabilmesi gerekir. Fırat Aydınus çaldıysa bir küfür duymuştur diye düşünüyorum.”

Hakem Aydınus’un eski formunda uzak olduğunu belirten Dilmen, “Fırat Aydınus bence dünya çapında bir hakem. Aydınus hata yaptı Caner’i atarak. Caner’de bu şekilde atılarak hata yaptı. Aydınus’un bu aralar formsuz olduğunu gözlemliyorum. Caner’e yapılan hareket net bir fauldü bana göre. Kafaya çıkarken ensesine dirsek yiyor.” ifadelerini kullandı.

Hasan Ali’nin Kamara’ya yaptığı penaltı pozisyonu ile ilgili ise Dilmen, “Hasan Ali pozisyonda ceza sahası içinde ayağını soktu, penaltıya yöneltti oyuncuyu. Kamara ise akıllılık yaptı ve dikkat ederseniz ayağını Hasan Ali’nin ayağına taktı. Kamara’nın penaltıyı aldığını söyleyebiliriz.” şeklinde konuştu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com