Ayhan'a Polat'tan Şok Cevap!

Ayhan'a Polat'tan Şok Cevap!
Kaptan Ayhan, oyunculara ödeme yapılmadığı için Başkan Polat'la görüştü ve genç futbolcuların yaşadığı sıkıntıyı dile getirdi. Ancak aldığı cevap karşısında fazla bir şey söyleyemedi..

Zor günler geçiren Galatasaray'da şok bir iddia ortaya atıldı. Buna göre, yönetim futbolcuların alacaklarını zamanında yatırmıyordu. Kaptan Ayhan, yaklaşık 15 gün önce bu konuyu görüşmek için Adnan Polat'ın huzuruna çıktı.

Tecrübeli futbolcu, Polat'a, “Başkanım, alacaklarımız ödenmiyor. Bizim için bu durum sorun yaratmıyor. Ancak takımda genç oyuncular var. Paralarını alamadıkları için büyük sıkıntı yaşıyorlar” ifadelerini kullanarak, arkadaşlarının yaşadığı sorunu dile getirdi. Bu konuda olumlu bir adım bekleyen Ayhan, Adnan Polat'ın cevabı karşısında dondu kaldı!

Başkan, futbolcusunun bu talebi karşısında oldukça ciddi bir tavır takınarak, “Puan tablosuna bakmıyorsunuz heralde. 10. sıradayız. Ne oynuyorsunuz da gelip yönetimden para talep ediyorsunuz” cevabını verdi. Böylece Ayhan bu görüşmeden eli boş döndü.

Moral için 2 milyon Euro
Futbolcular, yaşanan bu olayın ardından umutsuzca beklerken, Gaziantepspor'la oynanan rövanş maçından önce büyük bir sürpriz yaşadı. Yönetim, oyunculara moral vermek amacıyla, alacaklarının yaklaşık 2 milyon Euro'luk kısmını futbolcuların hesabına yatırdı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com