“Ayın enlerine” belge

“Ayın enlerine” belge
Mehmetçik İlköğretim Okulu, öğrencilerin derslerine daha iyi hazırlanması, sosyal ve kültürel alanlarda daha aktif olmaları amacıyla “Ayın Enleri” projesi başlattı. Proje kapsamında belge almaya hak kazanan öğrencilere belgelerini İl Milli Eğ

Mehmetçik İlköğretim Okulu, öğrencilerin derslerine daha iyi hazırlanması, sosyal ve kültürel alanlarda daha aktif olmaları amacıyla “Ayın Enleri” projesi başlattı. Proje kapsamında belge almaya hak kazanan öğrencilere belgelerini İl Milli Eğitim Müdürü Recep Düzgün verdi.
Mehmetçik İlköğreitm Okulu bahçesinde düzenlenen belge töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Recep Düzgün, projenin diğer okullara da örnek teşkil etmesini istedi. Eğitimdeki başarı çıtasını yükseltmek için okulların hazırladığı bu tür projelere destek verdiklerini ifade eden Recep Düzgün, “Okulumuzun başlattığı proje öğrencilerimizi daha düzenli ders çalışmaya ve başarıyı hedeflemeye teşvik ediyor. Milli Eğitim olarak her alanda başarılı öğrenci ve okullarımızı destekliyoruz. Mehmetçik İlköğretim Okulu müdürümüze ve öğretmen arkadaşlarımıza proje için teşekkür ediyorum. Bu projelerin tek amacı geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi daha iyi yetiştirmektir. Velilerimizin de desteği ile sınavlarda ve projelerde daha başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi.
Okul Müdürü Bünyamn Barış Atuğ ise konuşmasında “Ayın Enleri” projesi ile ilgili bilgi vererek her ay projede başarılı olan öğürencilere belge vereceklerini dile getirdi. Konuşmaların ardından proje kapsamında; En düzenli ders çalışan, en düzenli spor yapan, en iyi Türkçe konuşan, arkadaşlarına karşı en beyefendi davranan öğrencilere belgelerini Milli Eğitim Müdürü Recep Düzgün verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com