Ayın Polisi Abdullah Karabacak

Ayın Polisi Abdullah Karabacak
Kütahya Emniyet Müdürlüğü çalışan personelin moral ve motivasyonunun artırılması ve diğer çalışanlara da örnek olması açısından başlattığı ayın polisi uygulamasında eylül ayının birincisi Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli Başkomiser A

Kütahya Emniyet Müdürlüğü çalışan personelin moral ve motivasyonunun artırılması ve diğer çalışanlara da örnek olması açısından başlattığı ayın polisi uygulamasında eylül ayının birincisi Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli Başkomiser Abdullah Karabacak olduğu açıklandı.

Yaklaşık bir yıldan beri Kütahya Emniyet Müdürlüğü tarafından uygulanmaya konulan ayın polisi uygulamasında eylül ayı birincisi seçildi. Gerek dürüstlüğü gerekse çalışkanlığı ile hem üstlerinin hem mesai arkadaşlarının güvenini kazandığı Komisyon tarafından tespit edilen, eylül ayında, ayın polisi seçilmeye uygun görülen, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli Başkomiser Abdullah Karabacak olduğu Kütahya Emniyet Müdürlüğü'nün resmi web sitesine açıklnadı.
İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu tarafından bir adet Teşekkürname ve 1 adet Cumhuriyet altınıyla ödüllendirilen Karabacak, görevinde yılmadan çalışmaya devam edeceğini ifade etti.
Ayrıca Ruhsat İşlemleri Şube Müdürlüğünde görevli Memuru Selma Öztürk'e de başarılı çalışmalarından dolayı bir adet Cumhuriyet altını ve bir adet Teşekkürname verildiği kaydedildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com