Ayın polisi "Ömer Yılmaz"

Ayın polisi "Ömer Yılmaz"
Kütahya Emniyet Müdürlüğü, çalışan personelin moral ve motivasyonunun artırılması ve diğer çalışanlara da örnek teşkil etmesi açısından başlattığı 'ayın polisi' uygulamasında 2010 Aralık ayı birincisinin Koruma Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Ö

Kütahya Emniyet Müdürlüğü, çalışan personelin moral ve motivasyonunun artırılması ve diğer çalışanlara da örnek teşkil etmesi açısından başlattığı 'ayın polisi' uygulamasında 2010 Aralık ayı birincisinin Koruma Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Ömer Yılmaz'ın olduğu bildirildi.
Yaklaşık bir yıldan beri Kütahya Emniyet Müdürlüğü tarafından uygulanmaya konulan ayın polisi uygulamasında aralık ayı birincisi seçildi. Gerek dürüstlüğü gerekse çalışkanlığı ile hem üstlerinin hem mesai arkadaşlarının güvenini kazandığı Komisyon tarafından tespit edilen, aralık ayında, ayın polisi seçilmeye uygun görülen, Koruma Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Ömer Yılmaz olduğu Kütahya Emniyet Müdürlüğü'nün resmi web sitesinde duyruldu.
İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu tarafından bir adet Teşekkürname ve 1 adet Cumhuriyet altınıyla ödüllendirilen Yılmaz, görevinde yılmadan çalışmaya devam edeceğini ifade etti.
Ayrıca İl Emniyet Müdürümü Kalyoncu'nun, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli GİH. Memuru Sibel Aydoğan'ada başarılı çalışmalarından dolayı bir adet altın ve bir adet teşekkürname verdiği bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com