'Ayın polisi' uygulaması başladı

'Ayın polisi' uygulaması başladı
Kütahya İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik, personel arasında 'ayın polisi' uygulaması başlattıklarını söyledi.

Kütahya İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik, personel arasında 'ayın polisi' uygulaması başlattıklarını söyledi.
Çelik, yaptığı açıklamada, 'Çalışan personelin moral ve motivasyonunun artırılması ve diğer çalışanlara da örnek olması açısından, Eylül ayında uygulamaya koyduğumuz 'ayın polisi' değerlendirilmesinde, Komisyon tarafından Ekim ayında layık görülen, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Cengiz Ataseven bir adet teşekkür name ve 1 adet altınla ödüllendirildi. Çalışan personel ile normal personeli bir tutmamak lazım. Gayret gösteren personeli ödüllendirmek gerekir, bu da diğer çalışanlara örnek olması açısından son derece önemlidir, bu nedenle Cengiz arkadaşımızı, göstermiş olduğu üstün gayret ve çabadan dolayı kutluyor başarılarının devamını diliyorum. 2 aydır uygulamaya koyduğumuz ayın polisi değerlendirmesi bundan sonrada devam edecektir' dedi.
Eylül ayında da ayın polisi olarak İstiklal Polis Merkezi'nde görevli 212166 sicil sayılı Polis memuru Tarık Beyter, bir adet altın ve bir adet teşekkür name ile ödüllendirilmişti.

-EMNİYET MÜDÜRÜ İBRAHİM ÇELİK, BAŞARILI 4 PERSONELİ ÖDÜLLENDİRİLDİ-
Kütahya Emniyet Müdürü İbrahim Çelik, başarılı çalışmalarından dolayı 4 polis memurunu ödülendirdi.
Çelik, yaptığı açıklamada, mutad olarak yapılan uygulamalarda durumundan şüphe edilen ve kullandığı kimliğin sahte olabileceğini değerlendirip, araştırma yaparak gerçek kimliklerini ortaya çıkarıp, 7 suçtan aranan 2 şüphelinin yakalanmasında büyük bir özveri ve dikkat gösteren polis memurları Nevzat Bozkurt, Mithat Kaya, İbrahim Çelikbaş ve Halil Uğuz'u altın ve takdirname ile ödüllendirilmesinin uygun görüldüğünü bildirdi.
Çelik, şöyle konuştu: 'Dikkatlerinden dolayı adı geçen memurlara teşekkür ederek, hangi şartta olursa olsun bu başarıların devamı bizleri olduğu kadar Kütahya halkını da memnun edecektir, sizlerden daha çok şeyler bekliyoruz ve yapacağınızı da biliyoruz. Halkımızın huzuru bizlerin onuru olacaktır, bizlere verilen bu mukaddes görevi en iyi şekilde yapacağınıza da inancım tamdır.Dikkatlerinizden dolayı sizleri tekrar kutluyorum.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com