"Aykut hocanın yerinde olmak..."

"Aykut hocanın yerinde olmak..."
Girne Amerikan Üniversitesi'nin düzenlediği bir konferans üzerine Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelen Fenerbahçeli eski futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Kıbrıs Türk futbolunda uygulanan ambargoyu ve Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde açıklama yapan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın istifasına ilişkin, "Aykut hocanın kamuoyuna verdiği bir söz var. Bir taraftan da futbolculara verdiği bir söz var. Oyuncuların ısrarı ile onlara verdiği bir dönme sözü var. Zor bir durum. Ben Aykut hocanın yerinde olmak istemezdim. Aldığı her karara saygı duyacağız. Tahminime göre 24 saat içinde kararını verir” açıklamasında bulundu.

Kıbrıs Türk futbolunda uygulanan ambargoyu da değerlendiren Dilmen, Türkiye ile KKTC arasında futbol karşılaşmaları yapılabileceğini de ifade ederek, "Gerekli kurumlarda bununla ilgili çalışmalar yapıyordur. Ama ben sadece sporla ilgili değil her türlü ambargoya karşıyım. Türkiye ligleri burada da oynana bilir. Maçlar burada da oynanabilir. Ben olaylara hep dostluk yönüyle, pozitif bakıyorum. İstanbul’a döndüğümde ilk olarak Yıldırım Demirören'e bu teklifi götüreceğim. Yıldırım Bey de çok pozitif bir insandır bu konularla hassasiyetle bakacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com