Aykut Kocaman Açıklama Yapıyor!

Aykut Kocaman Açıklama Yapıyor!
F.Bahçe'de, Aykut Kocaman ve futbolculardan Alex, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel bir basın toplantısı düzenleyecek...

Şike soruşturmasının ardından Şampiyonlar Ligi'nden de men edilerek zor günler geçiren Fenerbahçe'de Teknik Direktör Aykut Kocaman ile futbolcular Alex De Souza, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel, bir basın toplantısı düzenliyor.

TOPLANTIDAN SATIRBAŞLARI

Aykut Kocaman, konuya girmeden önce duruma uygun küçük bir tanıtım yapmakta fayda var. Gem takımımıza hem de Kulübümüze yapılan süründürme politasıdır. Özellikle bu dönemde yaşananlar çok üzüntü verici. Taraftarlardan bize sahip çıkmasını bekliyoruz.

Ben TFF'nin kararı aldığını düşünüyorum. Fenerbahçe'nin son derece hak ettikleri Şampiyonlar Ligi platformundan mahrum bıraktılar. Son derece yanlış bir karar. Federasyon'un aynı şekilde gereğinin yapılmasını istiyoruz. Süper Ligi'nde mücadele edeceksek neden Devler Ligi'nde yokuz. Bütün Fenerbahçeliler bir piyon gibi görünüyoruz. İnşallah bu süründürme dönemi bir an evvel biter.

Volkan Demirel, bütün takımın izin gününde toplanıp 3 saat boyunca kararı tartışması ve Bank Asya'da oynamak istememeiz bizim nasıl bir kenetlenme içinde olduğumuzun bir göstergesidir. Bizim isteğimiz Bank Asya'da beyaz bir sayfa açmak. Bizi Şampiyonlar Ligi'ne göndermiyorsanız eğer Bank Asya'ya gönderin. Bütün futbolcular burada kalacak. Amatör kümeye de gitsek ben Fenerbahçe'de kalacağım. Yabancı arkadaşlarım da burada kalacak. Bütün takımın düşüncesi burada olmak.

Emre, Alex özel sebeplerden dolayı burada değil. Takım görüntüsünü çizdiğimiz için buradayız. 3-4 saatlik çok güzel bir toplantı yaptık. Devamında yöneticiler de bize katıldı. Her ne kadar hak etmediğimiz bir süreç yaşasak da güzel bir duruş ortaya koydu. Şu andan itibaren biz futbolcular kulübümüzn menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Fenerbahçe nerede oynarsa oynasın biz buradayız. Anamızın ak sütü gibi helal bir şampiyonluk kazandık. Bizler Fenerbahçe'nin her zaman yanındayız.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com