"Aykut Kocaman bıraksın"

"Aykut Kocaman bıraksın"
NTV Spor'da yayınlanan "Yüzde yüz futbol" programına konuşan Rıdvan Dilemen, Alex de Souza'nın takımdan ayrılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Dilmen, ayrılığın ardından "Benim bildiğim Aykut görevden ayrılır. Ben olsam bırakırdım. Aykut Kocaman yarın sabah bırakırsa kimse şaşırmasın" ifadesini kullanırken "Muhtemelen herkes Rıdvan, Alex konusunda ne diyecek diye merak ediyor. Herhalde kulübe yakınız diye düşünülüyor. Alex konusu burada kapanmayacak, bence devam edecek. Bu mesele 25 Haziran'da başladı" dedi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN...

Dilmen, futbolcu olduğu dönemde kendisinin de kadro dışı kaldığını söyleyerek, "Alex, Fenerbahçe'ye çok büyük hizmet etmiş bir oyuncu. Öteki tarafta kim var? Fenerbahçe ve Aykut hoca. Risk alan Fenerbahçe ve Aykut Kocaman'dır. Bunu düşünmek lazım" ifadelerini kullandı.

Programın sunucusu Güntekin Onay, "Alex A2 takımına gönderilecek karaterde bir adam değil" dediği sırada araya giren Dilmen, "Ben gittim alt takıma, ben karaktersi miydim?" şeklinde konuştu.

Rıdvan Dilmen Aziz Yıldırım'ın üzerine gidildiğini ifade ederken, "Alex, kamuoyunun umrunda değildi ki. Asıl hedef Aziz Yıldırım'dır. banttan oynayıp Aziz Yıldırım'a geliyorlar" dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com