Aykut Kocaman İçin Yeni Site!

Aykut Kocaman İçin Yeni Site!
Sarı-lacivertli taraftarlar Aykut Kocaman'a destek olmak için internet sitesi açtı...

Fenerbahçeli taraftarlar, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma nedeniyle zor bir dönem geçiren sarı-lacivertli ekibin teknik direktörü Aykut Kocaman'a destek olmak için internet sitesi açtı.

KOCAMAN'IN BAŞARILARI ANLATILDI

Sarı-lacivertli taraftarlar, ''www.aykutkocaman.net'' adresli internet sitesinde, Aykut Kocaman'a olan sevgilerini gösterdiler. İnternet sitesinin girişinde yer alan ''Sen bizim kocaman gururumuzsun'' başlıklı yazıda ise duygusal ifadelerle Aykut Kocaman'ın başarıları anlatıldı.

BU GÜNLER BİZE VIZ GELİR HOCAM

Yazının son bölümünde ise,''Biz bu cehennemden çıkmayı biliriz elbet... Kurtuluş Savaşı yıllarında nasıl mücadele ettiysek, kulüp binamızın yanışıyla birlikte bir tarih yok olurken, onun üstüne defalarca kez nasıl tarih yazdıysak, bu günler bize vız gelir hocam, el birliği ile aşarız elbet. Yalnız bir soru var zihnimizi kurcalayan, ya gidersen? Sen gidersen, ümitler gider ardından. Sevinçler, neşeler yarıda kalır hep. Sen gidersen Bahçe'deki Fener enerjisini kaybeder, o haberlerle gözleri dolan çocuk var ya, hıçkırıklara boğulur ağlamaktan. Bizi ayakta tutan temel değerlerden biri de senin karakterin, senin Fenerbahçeliliğin ve senin adamlığın.

SEN GİDERSEN UMUTLAR BİTER

Biliyoruz ki, senin olduğun yerde yanlış bir iş olmaz. Sen gidersen, umutlar gider ardından, kocaman umutlarımız. Önümüzde uzun yıllar, uzun yollar... Gerçek olacaksa seninle olacak bu Kocaman umutlar! Bu sevdayı bir bütün halinde omuzlamaya devam hocam, sevmekten yorulmak yok'' denildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com