Aykut Kocaman'a şok sözler!

Aykut Kocaman'a şok sözler!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın maç takvimini eleştirmesiyle ilgili olarak spor yazarı Hıncal Uluç sert açıklamalar yaptı.
Aykut Kocaman'ın perşembe günü BATE Borisov ile oynadıkları karşılaşmanın ardından pazar günü lig maçına çıkmalarını ve Galatasaray'ın pazartesi oynamasını eleştirmesi hakkında konuşan Uluç, "Aykut sırf ortalığı karıştırmak için bu kadar ayıp, bu kadar çirkin bir laf ediyor" dedi.
 
İşte Hınca Uluç'un Sabah Gazetesi'ne yaptığı açıklamalar...
 
"Galatasaray'ın kupa maçı yok ki hafta arasında, senin kupa maçın var. Çarşamba günü kupa maçı oynayacakken seni pazartesi günü oynatır mı federasyon?
 
Aykut sırf ortalığı karıştırmak için bu kadar ayıp, bu kadar çirkin bir laf ediyor. Medyada bir kişi 'Sen ne diyorsun? Senin hafta içinde kupa maçın varken adamın seni pazar gününden başka bir güne koyması mümkün mü, koysa kıyameti koparmaz mıydın?' demedi!
 
Yani sokak ağzında 'Öyle de koyduk böyle de koyduk' diye bir laf vardır, Aykut sanki onu bekliyor. Pazartesiye konulsa 'Vay benim çarşamba günü kupa maçım var, federasyon benim kupadan elenmemi istiyor' diyecek herhalde!.. Ama medyada bunu eleştiren bir tane ferdi vahit yok! 'Kocaman Aykut'un. Kocaman işleri' manşetleri atılıyor!
 
Ben söyleyeyim Galatasaray camiası çok mutlu. 'Aman bunlar iyi gitsin de Aykut görevde kalsın' diye..."  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com