Aykut Kocaman'dan 5 Yeni Kural!

Aykut Kocaman'dan 5 Yeni Kural!
Trabzonspor'un 9 puan gerisine düşen Fenerbahçe'de tecrübeli teknik adam duruma el koydu. İşte Kocaman'ın 5 yeni kuralı...

1- Futbolcular devre arası tatiline çıkmadan Buca maçından 1 gün önce futbolcularla özel bir toplantı yapacak ve “Gitmek isteyenler ayrılabilir, kalanlar bizimle savaşmaya devam edecek” mesajını verecek.

2- Aykut Kocaman sert olmayan kimliğinden sıyrılıp, kimseye taviz vermeyecek. Antrenmanlarda daha ciddi çalışılmasını isteyip, oyuncuların maçlarda Fenerbahçe formasına yakışır bir futbol sergilemelerini isteyecek.

3- Futbolcular arasında hiçbir ayrım yapılmayacak. 'Yıldız oyuncu' kavramı tamamen ortadan kalkacak. Hafta içindeki idmanlarda kim daha çok çalışırsa formayı
o giyecek ve gençlere daha çok şans tanınacak.

4- Teknik heyet ve futbolcuların yeni mekanı Samandıra Tesisleri olacak. Başta Aykut Kocaman olmak üzere futbolcuların hepsi zamanlarının büyük bölümünü tesislerde geçirmek zorunda kalacaklar.

5- Maçlarda gereksiz yere kart gören ve takımı eksik bırakan futbolculara kim olursa olsun para cezası verilecek. Başarılı performans gösterenler ise bunun karşılığında ödüllendirilip, onore edilecekler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com