Aykut Kocaman'dan şok açıklamalar!

Aykut Kocaman'dan şok açıklamalar!
Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman ve futbolcu Selçuk Şahin bir basın toplantısı düzenliyor.

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman ve futbolcu Selçuk Şahin bir basın toplantısı düzenliyor.

İşte Kocaman'ın açıklamalarından satırbaşları:

"Hem kendileri adına hem de ülke adına zor bir işi başardılar. Tebrik ediyorum tüm Galatasaray camiasını. Ciddi bir şekilde rakibimizi tartıp onları uygulamak istiyoruz. Galatasaray ile birlikte Avrupa'da Nisan ayını görmek istiyoruz."

"Konsantrasyon o kadar önemli ki bir sapma olursa, rakibinizden geri kalınca oyun altüst oluyor. Her maçın ciddi olduğunu göstermeye çalışıyorum. Çok kombine bir takımla oynayacağız. Eğer onlardan önce düşünüp sahaya yansıtırsak 1-0'ın verdiği avantaj olacak. Yapamazsak uçar gider"

Atletico Madrid'i yenen bir takımı yendiniz sorusu üzerine Kocaman:

"Buna benzer yorumlamalar tahminimce her yerde yapılır. Ama bizde 1-2 adım daha fazla. Bu oyun her şeye açık. Bütçeler belirlemiyor. Daha organize olan ve bunları yapan takım dünyanın her tarafında avantaj sağlar. Paradan çok organizasyon kabiliyeti önemlidir"

Kadro ile ilgili seçimler...

"Manasız mı bilmiyorum ama bu sorular merak edilmesin. Beni ilgilendiriyor çünkü. Kişilerin daha fazla oyunu seyretmeleri lazım. Antrenmadan sonra karar vereceğim. En güçlü kadroyu sahaya süreceğim. İsimler bir tarafa, takımın toplam gücü diğer tarafa. İsimleri değil doğruları ön plana çıkaracağız. Raul Meireles, Emre ve Webo olanaksız gözüküyor."

Şampiyonluk şansı...

"Şu ana kadar bu konuda zaafiyet görünmedi. Puan kayıpları oldu. Yabancı oyuncu seçiminde anadolu kulüplerinin güçlenmesinden kaynaklandı. Her iki taraf da lige önem veriyor. İlerleyen zamanda Beşiktaş'ın lige odaklanma durumu var ve avantaj olabilir. Avrupa'da nisan ayını görmek güzel olacak. Her şey Plzen maçının sonucuna bağlı."

İstenen yere gelindi mi...

"Düşüncelerimi Topuk Yaylası'nda söylemiştim. Kısa vadede söylenirse o yolda gittiğimizi söyleyebilirim. Kırılmalar her zaman olacaktır. Önemli olan bunlara cevap vermek."

Rakip analizi...

"Rakiple ilgili, 1 oyuncusu cezalıydı. 2 pozisyon değişmişti. Beklentim ana kadro ile olacaklar ve çabalayacaklar. Aynı ülkenin takımı Sparta Prag son anda veda etmişti. Bence takım gücü çok yüksek. Uyumları iiyi. Değişiklikle yansıyacak. Hazırlandık..."

"Önce eleştiriler, bakışım normal. Performans işi yapıyoruz. Normal: Benimle ilgili tarafı art niyetli. Bunun da nedenleri var ama konuşmayalım."

"Geldiğim ilk günden beri şu cümleyi kurdum, iş nyapmaya çalışacağız sonra bunu kamuoyuna sunacağız. yapacağım iş yapmak. Hep bunu yaptım. Topluma güvendim. Etkilenmemeye çalışıyorum. Bir şekilde karar verecekler. İnşallah bundan sonraki turu ve sonrasını görebiliriz. Gücümüz var." (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com