Aykut Kocaman'dan yalanlama

Aykut Kocaman'dan yalanlama
Aykut Kocaman, sözleşmesi karşılıklı feshedilen Alex'e verilecek veda yemeğine katılmayacağı şeklindeki haberin doğru olmadığını söyledi.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kulübün internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, kimseye ''Alex'in yemeğine katılmayacağım'' şeklinde bir görüş bildirmediğini vurgulayarak, ''Bugün gazetelerde benim ağzımdan 'Alex'in yemeğine katılmayacağım' başlığı ile verilen ve konu ile ilgili bir takım detaylar içeren haber doğru değildir. Kimseye bu yönde bir görüş bildirmeme rağmen bu tarz haberlerin sürekli gazetelerde yer tutmasını anlamsız buluyorum'' ifadelerini kullandı. 
 
Cristian ile ilgili kullandığı iddia edilen ifadelerin de gerçek dışı olduğunu belirten Kocaman, ''Cristian ile yaptığım görüşmede 'Alex'in çetesinden misin yoksa takım oyuncusu musun?' ifadeleri kullandığım yönündeki haber de tamamen gerçek dışıdır. Neden yapıldığı, hangi amaca hizmet ettiğini anlamakta zorluk çektiğim ve her zamanki gibi niyet okuma yöntemiyle yapıldığı anlaşılan bu haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederim'' şeklinde görüşlerini aktardı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com