"Aykut Kocaman'ı affettim"

"Aykut Kocaman'ı affettim"
F.Bahçe'nin eski teknik direktörü Cristoph Daum, Aykut Kocaman ile ciddi problemler yaşadığını itiraf etti.
Fenerbahçe’de iki kez mutlu sona ulaşan, iki şampiyonluğu son maçta kaçıran Christoph Daum, Milliyet Gazetesi’nden Senad Ok’a  sarı-lacivertli kulübün başındayken Aykut Kocaman ile aralarında geçenleri anlattı.
 
İşte Daum’un büyük bir samimiyetle anlattıkları:
 
‘BEN HATA YAPTIM’
 
“Aykut Kocaman ile aramızda birçok sorun yaşandı. Ciddi tartışmalarımız da oldu. Hatta bana Türkçe olarak ağır ifadeler de kullandı. Bunları söylediği için birine ömür boyu kızgın olmak doğru değil. İnsan zaman zaman duygusal bir durum içinde olabiliyor. Bu durumlar her zaman yaşanabilir. Bazen kullanmayacağın sözleri bulunduğun ortam sebebiyle kullanabiliyorsun. Bunlar hayatta her zaman karşınıza çıkabilir. Ama ben bunların hepsini geride bıraktım. Aykut’u affettim. Görürsem konuşur, elini sıkarım. Eğer aramızdaki sıkıntıyı ileriye taşırsak her zaman savaş halinde oluruz.
 
Belki ben de hata yaptım. Hata varsa sadece tek tarafı yoktur. Önemli olan geçmişi kapatmak ve barışı sağlamak. Ben kendi açımdan onu affettim ve rahatladım. Bazen neden aramızda problem yaşandığını da anlamıyordum. Analiz edemiyordum bir türlü.” (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com