Aylık gelirleri ne kadar?

Aylık gelirleri ne kadar?
Aziz Yıldırım, Bülent Uygun ve Olgun Peker aylık gelirlerini açıkladı. Duyunca çok şaşıracaksınız.

Futbolda şike iddiaları üzerine açılan davada sanıkların yargılanmasına İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlandı. Silivri Cezaevi'ndeki salonunda başlayan duruşmaya, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 23 tutuklu sanık getirildi. Bu arada, Fenerbahçe yönetim kurulu üyeleri de tam kadro duruşma salonunda yerini aldı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım'ın kimlik tespitinin ardından diğer sanıkların kimlik tespitlerine geçildi. Teknik direktör Bülent Uygun kimlik tespiti sırasında gelirini soran Mahkeme Başkanı Ekinci'ye, "Tutuklanmadan önce 300 bin TL, şimdi bir gelirim yok" dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aylık gelirinin 30 bin TL, olduğunu söylerken Olgun Peker ise aylık gelirinin 5 bin TL olduğunu beyan etti. Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticisi İlhan Ekşioğlu ise aylık gelirinin 50 bin TL olduğunu söyledi. Duruşmada Aziz Yıldırım'ı 8 avukat savunuyor. Göksel Gümüşdağ ve Serdal Adalı'nın katılmadığı duruşmada 150'ye yakın izleyici, 100'den fazla gazeteci ve avukat hazır bulundu. Öte yandan Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci'nin, kimlik tespitleri sırasında "Çocuğun var mı?" sorusuna "Var" karşılığını veren sanıklara "Allah bağışlasın" dediği görüldü.(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com