Aynı köprüde bir gün arayla intihara kalkıştı

Aynı köprüde bir gün arayla intihara kalkıştı
Bilecik il merkezinde bulunan Hamsu Köprüsü'nün korkuluklarına çıkıp intihar etmek isterken polis tarafından güçlükle ikna edilen gencin, önceki gece de aynı yerde kendini öldürmeye kalkıştığı öğrenildi.


Bilecik Yetiştirme Yurdu öğrencisi olan ve geçen yaz vatani görevini yapmak üzere askere giden Ali İhsan Ö., gazetelere verdiği ilanda, Bilecik'i ve Bilecik halkını çok sevdiğini, bugüne kadar kendisine destek olan herkese teşekkür ettiğini yazmıştı. Bu davranışıyla Bilecik halkının gönlünü kazanan Ali İhsan Ö., askerde psikolojik problemler yaşayınca hava değişimine gönderildi.
Geçtiğimiz günlerde Bilecik'e gelen ancak yaşadığı ruhi bunalımdan kurtulamayan genç, önceki akşam Hamsu Köprüsü'ne çıkarak canına kıymak istedi. Kimsesi olmadığını, arkasından ağlayacak anası ve babası olmadığını söyleyerek köprü korkuluklarında gözyaşı döken Ali İhsan Ö., intihar etmek istedi. Olayı haber alan emniyet güçleri, hemen köprüye geldi. Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Tosun ve Asayiş Şube Müdürü Alper Uzman, Ali İhsan Ö. ile uzun süre konuşarak kendisine her konuda yardımcı olacaklarını
söyledi. Gece ikna olan ve intihardan vazgeçen Ali İhsan Ö., bugün öğleden sonra da aynı şekilde intihara kalkıştı. Hamsu Köprüsü'nün korkuluklarına çıkan genç yine kimsesi olmadığından yakınırken, bu sefer de sevdiği kızın gelmesini istedi. Bunun üzerine kızın eğitim gördüğü okula ulaşıldı ancak okul müdürü, 'Ailesinin izni olmadan öğrencimi hiçbir yere gönderemem. Gidin ailesinden izin alın' dedi. Bunun üzerine tekrar olay yerine gelen polisler, bu defa daha önce kaldığı yetiştirme yurdu ve eğitim gördüğü
okulun idarecilerini getirdi. Öğretmenleri, Ali İhsan Ö.'yü intihardan vazgeçirdi.
Bilecik Yetiştirme Yurdu öğrencisi olan ve vatani görevini yapan Ali İhsan Ö.'nün, askere gitmeden önce Bilim Sanat Merkezi'nde hizmetli olarak çalıştığı öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com