Ayrılığın Bedelini Canıyla Ödedi

Ayrılığın Bedelini Canıyla Ödedi
Bayrampaşa'da Hüseyin Kamay isimli şahıs kendisinden ayrılmak isteyen eşi 33 yaşındaki Serpil Kamay'ı öldürdükten sonra aynı silahla kendini vurdu.

Bayrampaşa'da eşinden ayrılmak isteyen 33 yaşındaki Serpil Kamay, çalıştığı işyerine gelen eşi Hüseyin Kamay tarafından başından vurularak öldürüldü. Silahlı saldırıda başına isabet eden 2 kurşunla hayatını kaybeden talihsiz kadının, boşanma davası için tuttuğu avukata ödemesi gereken 3 bin lirayı biriktirebilmek için 3 gün önce tekstil atölyesinde işe başladığı öğrenildi. Olaydan sonra kayıplara karışan cinayet zanlısı Hüseyin Kamay ise aynı silahla Kağıthane'deki evlerinde kendini vurdu.

Kocatepe Mahallesi 24. Sokak 44 numarada bulunan tekstil atölyesinde 08.30 sıralarında meydana gelen cinayet şöyle gelişti: Serpil Kamay 13 yıllık eşi Hüseyin Kamay'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açmak için bir süre önce Şişli Adliyesi'ne başvurdu. Eşine boşanma davası açan bir çocuk annesi Serpil Kamay daha sonra ailesinin yanına yerleşti.

İŞYERİNDE KAFASINA İKİ KURŞUN

Serpil Kamay boşanma davası için gerekli avukat parasını biriktirmek için makineci olarak bir tekstil atölyesine girdi. Bunun üzerine iz süren Hüseyin Kamay, sabah saatlerinde çalıştığı işyerine geldi. Eşinin atölyeye girdiğini gören Hüseyin Kamay arkadan iki el ateş etti. Bu arada işyeri sahibi Mehmet Güven araya girerek kendisini durdurmak istedi. Hüseyin Kamay da bunun üzerine "Aradan çekil yoksa seni de vururum" dedi. Güven'in kenara çekilmesiyle Hüseyin Kamay makinelerin arkasına saklanan eşine iki kurşun daha sıkarak olay yerinden hızla uzaklaştı. Başından aldığı 2 kurşunla ağır yaralanan Serpil Kamay olay yerinde yaşamını yitirdi.

EVİNDE KENDİNİ VURDU

Hüseyin Kamay olaydan sonra evine Kağıthane'deki evine giderek aynı silahı başına dayayarak kendini vurdu. Olay yerine gelen ekipler Kamay'ı hastaneye kaldırdı. Kamay hastanede hayatını kaybetti.

Avukat parasını toplayamadan öldü

13 yıllık eşi tarafından başına sıkılan 2 kurşunla hayatını kaybeden genç kadının eşinin tehditlerinden kurtulmak için gizlice akrabalarının evinde kaldığı öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com