Aysal açıkladı! 1 saatlik arada...

Aysal açıkladı! 1 saatlik arada...
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, açıklamalar yaptı...

SANSÜRSÜZHABER - Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Türkiye Futbol Federasyonu'nun gerçekleştirdiği olağanüstü toplantıda yaptığı açıklama sonrası LİG TV'ye özel bir röportaj verdi.

"ÖNERGEDE 58. MADDEDEN BAHSEDİLMİYOR"

"Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Aysal yaptığı açıklamada, "İçeriye sunulan önergede 58. maddeden bahsedilmiyor. Ama cezaların gözden geçirilmesi diye bir kamufulaj var. Bu direkt 58. maddeye dokunan bir cümle. Ben ona açıklık getirdim. Şu anda konuşacağımız ve hatta oylamaya götürelecek şeyi açıklamaya çalıştım. Konuşmacıların büyük bir kısmı, anladığım kadarıyla 58. maddenin değişmemesi ve maç oynanırken kuralların değişmemesi şeklindeydi. İnşallah bu şekilde neticelenir." diye konuştu.

"PAZARLIK DİYEMEM"

1 saatlik arada neler olduğunun sorulması üzerine ise Aysal, "Buna pazarlık diyemem. Bu bir pazarlık değildi aşağıdaki. Sadece bir konuya açıklık getirmekti. Benim izlenimim; bugün önerilen, tartışılması gereken ve hatta oylamaya getirilmesi beklenen maddenin, üyeler tarafından tam anlaşılmadığı şeklinde oldu. Bu toplantılar sonrasında neyi konuşacağımız, neyi oylayacağımız belli oldu. İnşallah oylamaya bile gerek kalmaz. Türk futbolu için, 58. maddeye şu anda bütün bu konular açılmışken dokunulması son derece zararlı olur diye düşünüyorum"

GENEL KURUL OLMASAYDI NE OLURDU ?

Genel Kurul olmasaydı ne olurdu sorusunun üstüne ise Galatasaray Kulübü Başkanı, "Bu genel kurulun olması gerekiyor muydu ? Bence eğer, konuşup bazı şeyleri açıklamak gerekiyorsa faydalı bir genel kurul. Ama bir karar verilecekse, yetkili mercii burası değildir. Karar mercii TFF Yönetim Kurulu ve ona bağlı kurumlardır. Tahmin ediyorum neticede böyle olacaktır" yanıtını verdi. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com