Aysal Fenerbahçe'nin elenmesine üzüldü

Aysal Fenerbahçe'nin elenmesine üzüldü
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe'nin Devler Ligi'nden elenmesine üzüldüğünü söyledi.
Fenerbahçe'nin Devler Ligi'ne havlu atması Galatasaray cephesinde üzüntüye neden oldu.
 
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nden elenmesiyle ilgili Bugün Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Aysal, "Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde devam etseydi, Galatasaray orta vadede bu işten daha fazla kazançlı çıkardı. Aysal zaten UEFA'dan gelecek ek prim söylendiği kadar fazla değil" ifadelerini kullandı.
 
Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerini de değerlendiren Aysal, "Galatasaray bu takımlara yabancı değil. Bulunduğumuz grup, diğerlerinden farklı değil. Galatasaray'ın için inşallah hayırlı olur" dedi.
 
Yönetici Semih Haznedaroğlu ise "Keşke Fenerbahçe elenmeseydi" dedi. Spartak maçında Fenerbahçe'yi tuttuğunu kaydeden Haznedaroğlu, "Türk takımı Avrupa'da mücadele ediyor", bununla gurur duymalıyız.
 
"Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nden elendiği için 4.5milyon euro bizimkasamıza geldi. Keşke elenmeselerdi de o parayı almasaydık. Böyle durumlarda Galatasaray-Fenerbahçe çekişmesi yapmak yersiz,milli bir olay bu. Ama ne yapalım, elendiler.Profesyonel bakmak lazım. Gelen para da fena birmiktar değil. Bir kulüp için iyi birmiktar. Borçlar kapatılabilir, transferlerin ödemeleri yapılır" ifadelerini kullandı.(MUT)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com