Aysal: "Hedef Avrupa'da kupa kazanmak"

Aysal: "Hedef Avrupa'da kupa kazanmak"
Kıtanın en büyük kupasını müzesine götürmüş bir takımız. Şimdi bu başarıyı yeniden kovalamak için sahadayız.

Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği'nce, Charisma Otel'de ''Şampiyonluk Balosu'' düzenlendi. Geceye 2011-2012 Spor Toto Süper Lig Şampiyonluk Kupası'nı da getiren Galatasaray Kulübü Başkanı Aysal, ''Galatasaray için başarının anlamının belli olduğunu, kurucularının uluslararası başarıyı değişmez hedef olarak gösterdiğini'' söyledi.

"BAŞARIYI YENİDEN KOVALAMAK İÇİN SAHADAYIZ"

Aysal, Galatasaray'ın bunun altında bir hedefle yönetilemeyeceğini ifade ederek, ''Biz zaten kıtanın en büyük kupasını müzesine götürmüş bir takımız. Şimdi bu başarıyı yeniden kovalamak için sahadayız'' dedi.

2020 Galatasaray Taraftar Kartı projesini de anlatan Aysal, şöyle konuştu:
''Basketbol, voleybol ve su sporları olmak üzere çok yatırım yapılamayan diğer branşlarda 2020 olimpiyatlarında şampiyon yaratmak için sizden 5'er lira istemiyorum. Sizden 5'er liralık katkı sağlayacak 1 milyon destekçi istiyorum. 2020 Galatasaray Taraftar Kartı yeni bir proje ve önümüzdeki haftalar devreye girecek.''

Gecede, Aysal ve Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün pasta kesti. Havai fişek gösterileri eşliğinde Galatasaray marşları söyleyen taraftarlar, şampiyonluk kupasıyla fotoğraf çektirdi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com