Aysal'dan Demirören'e...

Aysal'dan Demirören'e...
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, TFF'nin yeni başkanına mesaj gönderdi...

SANSÜRSÜZHABER - Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı Yıldırım Demirören'le ilgili bir açıklama yayınladı. Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Aysal, TFF'nin 41. başkanı olan Demirören'e destek vereceklerini bildirdi.

İşte Ünal Aysal'ın yaptığı o açıklama :

"Türk futbolu açısından son derece önemli ve kritik günler yaşamaktayız. Ne yazık ki, 3 Temmuz'dan bu yana  “Şike Soruşturması” olarak adlandırılan süreç, iyi niyetli olduğuna inandığımız çeşitli çabalara rağmen Türk futboluna zarar vermeye devam ediyor. Bunun yönetilmesi zor bir süreç olduğunun herkes gibi biz de bilincindeyiz. Bu noktadan hareketle daha önce dile getirmiş olduğumuz hassasiyetlerimizin dikkate alındığına kâni olarak ve de açık ve net olarak Genel Kurula verilen vaadlere güvenerek TFF'nin bugün yapılan seçimlerinde tüm futbolumuzu temsil eden unsurların tek vücut halinde hareket etmesinin ulusal çıkarlarımız açısından daha yararlı olacağı kararını verdik ve bu yönde hareket ettik.

Sayın Demirören ve ekibini, futbolumuzu bu karanlık günlerden yukarıda belirttiğimiz hedefler doğrultusunda bir an önce çıkartacakları umudu ve inancıyla tebrik eder, alacakları her adil, yapıcı ve vizyoner kararda  sonuna kadar destekleyeceğimizin bilinmesini isteriz.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı

Ünal Aysal"

(EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com