Aysal'dan Fenerbahçe'ye şok suçlama!

Aysal'dan Fenerbahçe'ye şok suçlama!
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın sermaye artırımı konusunda yaptığı açıklamalar, Fenerbahçe camiasını zan altında bırakacak cinsten.
Galatasaray'da Başkan Ünal Aysal'ın, Sermaye Piyasası Kurumu (SOK) tarafından geri çevrilen ikinci sermaye artırımı hamlesi sonrası yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe ile ilgili bölümler dikkat çekti.
 
Aysal'ın yüksek oranlı sermaye artırımı ile sarı-kırmızılı ekibin kasasını doldurma hamlesi SPK tarafından engellenirken tecrübeli iş adamı bu hamlenin 'kasıtlı' olarak yapıldığı görüşüne sahip. Öyle ki bunun arkasında da eski bir Fenerbahçeli yönetici olduğunu ima eden sözleri ile gündeme damgasını vurdu.
 
Gazetelerin ekonomi muhabirleri ile bir toplantı yapan Aysal, "Bana göre SPK'ya bir talimat gitti." sözlerini kullanarak bu talimatı verenin de Fenerbahçeli eski bir yönetici olduğunu dile getirdi. Vatan gazetesinden Ercan İnan'ın satırlarında ise bu Fenerbahçelinin 'mavi gözlü bir isim' olduğu iddialara ortaya atıldı.
 
Sermaye artırımı sayesinde rakipleri ile aralarını daha fazla açacaklarını ancak bunun engellendiğini belirten Aysal, SPK'yı da bu oyuna alet olduğunu dile getirdi.
 
Aysal'ın bu ifadelerinin ardından gözler Fenerbahçe cephesine döndü. Dile getirilen 'mavi gözlü Fenerbahçeli' ismin kim olduğu hakkında tahminler yürütülürken sarı-lacivertlilerin konu hakkında bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu. Bazı gazetelerde bu ismin Ali Koç olduğu iddia edildi.  (EAK)
 
Kaynak: Fotospor
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com