Aysal'dan Kamer'e gönderme!..

Aysal'dan Kamer'e gönderme!..
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Türk Telekom Arena'da GS Store açılışının ardından gazetecilere açıklamalar yaptı. Aysal, "Bir çok branşta zirveye oynuyoruz. Bizim hedefimiz ; her branşta en tepeye oynamak. Bunu yapıyoruz" dedi.

"KULÜPLER ARASINDA İTİŞMELER OLUR"

Hiçbir takımı Galatasaray'la karşılaştırmadığını dile getiren Galatasaray Kulübü Başkanı, "Kulüpler arasında böyle itişmeler olur. Bizim sistemimiz ve prensibimiz ise bu değil. Yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bir konu. Bu konuyu büyütmenin anlamı yok. Bu her zaman olabilir. Taraftarımız kendine göre algılamalar yaparak pankartlar açıyor. Bu normal. Ali Dürüst, camiamız için önemli biri. Galatasaray'a önemli hizmetlerde bulunmuş ve benim de iyi bir arkadaşım. Keşke her zaman böyle pankartlar açılsa. Genç bir ekibiz. Hizmet aşkından kaynaklanan aşırı enerjiden ara sıra sorunlar olabiliyor" diye konuştu.

CİHAN KAMER'E GÖNDERME...

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Aysal, "Transfer konusunda titiz davranıyoruz. Bizim hakkımızda açıklama yapanların vicdanına bırakıyorum. Bizleri transferlerde etik davranmamakla suçlayanları kınıyorum. Bunun tersini söyleyenler kendine bakmalı. Yanlış bir yaklaşım, yanlış bir tutum. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin arasında çatışma çıkarmak isteyenler yanlış davranıyor" açıklamasında bulundu.

"EN UFAK BİR DÜŞÜNCE DEĞİŞİKLİĞİMİZ YOK"

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Adnan Öztürk'ün, Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören'in istifasını istemesiyle ilgili olarak ise Aysal, "En ufak bir düşünce değişikliğimiz yok. Ne dediysek aynen devam ediyoruz. Arkadaşlarımız açıklamalarımızı bir kez daha dinlerse en ufak bir sapmamızın olmadığını görürler" yorumunu yaptı.

"ERZİK ADAYLIĞINI AÇIKLARSA DESTEKLEMEMİZ GEREKİR"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için Şenes Erzik'in aday olup olmamasının hatırlatılması üzerine ise sarı-kırmızılı kulübün başkanı, "Şenes Erzik ülkemiz için çok önemli biri. Adaylığını açıklarsa, desteklememiz gereken bir isim" diye konuştu. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com