Aysal'dan play-off açıklaması!

Aysal'dan play-off açıklaması!
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Florya'da restore edilen altyapı tesislerinin açılışında önemli açıklamalar yaptı. Play-Off sistemiyle ilgili sorulara keskin yanıtlar veren Galatasaray Başkanı, "Play-Off başımıza düşmüş bir taş!" ifadesini kullandı.

Beklentilerini açıkladı

Tesislerle ilgili görüşlerini aktaran Aysal, "Galatasaray bu tesisler içerisinde geleceğini hazırlıyor. En önemli şey tesisler değil, hocalarımız. Galatasaray'ın en büyük beklentisi zaman içerisinde hocalarımızın katkısını daha fazla görmek. Onların geçmişteki başarılarını, bugünkü deneyimlerini de tekrar yaşamak. Bütün beklentim bu" dedi.

Taraftara övgü

Takımın gidişiyle ilgili açıklamalar da yapan Ünal Aysal, "Son maçta stadımız ağzına kadar doluydu. Demek ki tatmin olan bir taraftarımız var. Hocalarımız gece gündüz çalışarak bunu başardılar. Oyuncularımız da ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar. Galatasaray taraftarı kadirşinastır. Kulübüne kimlerin neler kazandırdığını görür, izler ve gereğini yapar. Fatih hocamız için yapılan koreografi de çok keyifliydi. Taraftarı kutluyorum. Hocamız da buna layık olduğu için ayrıca sevindirici bir görsel-şov oldu" ifadesini kullandı.

'Play-Off'u istemiyoruz'

Normal sezonun sonunda oynanacak Play-Off maratonu için de yorumlar yapan Aysal, bu konudaki sert tavrını sürdürdü. "Play-Off başımıza düşmüş bir taş!" ifadesini kullanan Başkan, "Play-Off ligin keyfini kaçıran bir faktör. Bir daha böyle bir uygulamayı istemiyoruz. Federasyonumuzun da duyarlılığı göstermesini bekliyoruz" diye konuştu.

'Garanti aldık'

Son olarak TFF seçimleriyle ilgili görüşlerini aktaran Ünal Aysal, şöyle konuştu: "Tek adaylı bir seçimdi. Olgun, ağırbaşlı olması gereken bir seçimdi. Herkesin oylaması ve yapması gereken bir formalite şeklinde gelişti. Endişelerimizle ilgili garanti aldık. Tek şartımız Galatasaray'ın beklentilerinin gözardı edilmemesi." (EMK)

Kaynak : TRTSPOR

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com