Aysal'dan Terim ve Tulun açıklaması!

Aysal'dan Terim ve Tulun açıklaması!
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, açıklamalar yaptı...

SANSÜRSÜZHABER - Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, son dönemlerde gazetelerde yer alan bazı haberlerle ilgili bir açıklama yayınladı. Aysal'ın açıklaması, sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yayınlandı.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle :

"Galatasaray Kulübü'nün ve özellikle futbol şubemizin yönetimi, işleyişi ve transfer sürecinin yürütülmesi hakkında medyada yer alan, gerçek dışı haber ve maksatlı yorumların camiamızda yaratabileceği kuşku ve yanlış anlaşılmaları ve bilgi kirliliğini gidermek için bazı noktaların açıklığa kavuşturulmasında bir zaruret oluşmuştur. 

Herkesin bildiği gibi, futbol şubemiz idari ve teknik olarak Fatih Terim tarafından başarıyla yönetilmekte ve yeniden yapılandırılmaktadır. Ben ve diğer yönetici arkadaşlarımız bu süreçte kendisine yardım etmek, önündeki engelleri aşmasını kolaylaştırmak, geleceğin takımı ve şubesini kurması için elimizden gelen çabayı göstermekte ve gerekli desteği vermekteyiz. Göreve geldiği günden beri bizzat medyada defalarca ifade ettiğim gibi, tüm transfer kararları teknik direktörümüzün de dahil olduğu 4 kişilik futbol komitesi tarafından alınmaktadır.

Sezon başından beri teknik heyetimiz tarafından yönetimimize önerilen her oyuncu ile ilgili görüşmeler ve süreçte yaşanan gelişmeler birebir ve anında aramıza paylaşılmış olup yönetimin red ettiği bir talep ve işlem olmamıştır.

Yöneticilerimizden Bülent Tulun, Fatih Terim’in kendi kadrosu ile sürdürmekte olduğu transfer sürecine, kendisine gelen bilgi ve teklifleri yorumsuz olarak aktarmanın dışında yaklaşık 3 aydan beri müdahil olmamakta ve kulübümüzü daha ileriye taşıyacak tamamen futbol dışındaki projelerle iştigal etmektedir.

İlk günden beri yakın çalışma içinde olduğum bu iki değerli arkadaşımı karşı karşıya getirmeyi amaçlayan asılsız haber ve yorumların dikkatle okunmasını ve bunlara  rağbet edilmemesini tüm Galatasaraylılardan rica ederim.

Ünal Aysal
Başkan"

(EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com