Aysal'dan transfer açıklaması

Aysal'dan transfer açıklaması
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal katıldığı iftar yemeğinde transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi

G.Saray'ın Başkanı Ünal Aysal 1905 GSYİAD'ın verdiği iftar yemeğinde transfer gündemleri hakkında açıklamalarda bulundu. Aysal Federasyonun yabancı kararının ellerini bağladığını söyleyerek "Elimizdekilerle yolumuza devam edeceğiz" dedi.

"ARDA TRANSFERİNDE NOKTAYI KOYDUK"

Arda konusunda bir girişimlerinin olmadığını belirten Aysal, "Atletico Madrid başkanıyla sohbet arasında konuşuldu ama resmi bir şey yok. Atletico başkanı, bir sohbette 'Teknik direktörümüz Arda'yı kadroda tutmak istiyor' dedi. Biz de sohbeti kestik" diye konuştu.

"BÜYÜK TRANSFERLER BEKLEMEYİN"

AB pasaportu olan oyuncuların yerli statüsünde oynaması için yargıya yaptıkları başvurnun kararının hemen çıkmasının zor olduğunu belirten Aysal, "Zannetmiyorum ki, yargı bir ay içerisinde süratlı karar alabilsin. Elimizden geleni  yapacağız ama büyük bir transfer beklemeyin" ifadelerini kullandı.

EMRE CAN TRANSFERİ

Yerli transfer temaslarının sürdüğünü dile getiren Aysal, "Yabancı değil ama yerli konusunda çalışıyoruz. Emre Can için çalışıyoruz. Tecrübeli ekibimiz var, bu ekibi biraz daha gençleştirmek istiyoruz. Hocamız da bu yönde bir repor verdi" dedi.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com