Aysal'dan transfer müjdesi!

Aysal'dan transfer müjdesi!
Galatasaraylılar Birliği 75. Yıl Kutlaması'na katılan Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, önemli açıklamalarda bulundu. Transfer konusuna değinen Aysal, teknik direktör Fatih Terim'i mutlu edecek bir ismi mutlaka kadrolarına katacaklarını söyledi.
Ankara'da düzenlenen Galatasaraylılar Birliği 75. Yıl Kutlaması'na katılan Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, önemli açıklamalarda bulundu. Transfer konusuna değinen Başkan Aysal, "Hocamızı mutlu edecek bir ismi mutlaka önümüzdeki günlerde getireceğiz" dedi.
 
"TERİM'İ MUTLU EDECEĞİZ"
 
Fatih Terim’i mutlu edeceklerini ifade eden Aysal, "Benim de gönlümden bir sürü insan geçiyor. Hocanın da gönlünden birileri geçiyor ama tabii bir yerde istediğimiz oyuncuların müsait olup olmaması önemli. Kulüplerin de buna hazır olup olmaması önemli. Ben elimden geleni arkadaşlarımla beraber yapıyorum. Hocamızı mutlu edecek muhakkak bir ismi o pozisyon için önümüzdeki günlerde çalışıp getireceğiz. Hoca ilk defa böyle bir pozisyon eksikliğinden bahsetti. Onu doldurmamız gerekiyorsa biz bunu herhalde ocak ayı içerisinde doldururuz” şeklinde konuştu.
 
"İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDER"
 
Sivasspor galibiyetini önemi de dikkat çeken Aysal, "Böyle zor bir dış deplasmandan sonra bir iç deplasman aradaki sürenin çok kısa olmasına rağmen böyle başarıyla bitmesi hakikaten sevindiriciydi. İnşallah böyle devam eder. Hocayı kutladım. Diğer yöneticilerimizi de kutladım. Hakikaten bize büyük mutluluk yaşattılar" dedi.
 
"GALATASARAY'IN GELECEĞİ BAŞARILARLA DOLDURULACAK"
 
Galatasaray’ın başarılarla dolu bir geleceği olacağını ifade eden Aysal, "Ben sporseverlere, Galatasaray camiasına, bütün dostlarıma buradan saygılarımı sunuyorum. Galatasaray'ın önünde çok geniş bir sahanın apaçık durduğunu ve bunun başarılarla doldurulacağına inanmalarını istiyorum. Galatasaray'da birlik ve beraberliğin yaşandığı bir gece yaşadık. Bütün Galatasaraylı dostlarımız buradaydı. Bu gecenin diğer bir önemi Atatürk'ün Galatasaray Lisesi'ni ziyaret ettiği senenin yıl dönümü. Bugün de bunu bu vesile ile kutlamış olduk. Dostlarımızla biraz da hasret giderdik diyebilirim" şeklinde konuştu.  (EAK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com