Ayşe Özyılmazel'in Ucuz Numaraları

Ayşe Özyılmazel'in Ucuz Numaraları
Durup dururken eski sevgililerini gündeme getiren Ayşe Özyılmazel köylü kurnazlığı yapıyor! İşte Hürriyet'ten Ahmet Hakan'ın yazısı...

'Eski sevgililerimden biri, beni bir erkekle aldattı' sözleriyle bir anda magazin gündeminin ilk sırasına oturan Sabah Gazetesi eki Günaydın yazarı Ayşe Özyılmazel'e Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'dan tepki geldi. Hakan, Özyılmaz için 'Kızımız şehirlidir ama kurnazlığı köylüdür' değerlendirmesinde bulundu.

İşte Hürriyet yazarının 'Ayşe'nin attığı kıtır' başlıklı o yazısı

AYŞE Özyılmazel, “Eski sevgililerimden biri, beni bir erkekle aldattı” şeklinde kirli zihinleri harekete geçirecek bir açıklama yaptı. Ardından da beklenen oldu: Marazi merak uyandırıldı, “Acaba hangi sevgilisi?” diye yaramazlıklara neden olundu, magazin kulislerinin kaynamasına yol açıldı, “atılan kıtır”a gereken karşılık verildi. Yani her şey olağan seyrinde gitti.

KRİZİ FIRSATA ÇEVİRMEYE ÇALIŞTI
Fakat bizim Ayşe, “İki dakika susamadım, bilinen ya da bilinmeyen bütün sevgililerimi bağlayacak şekilde konuştum, gelebilecek tepkileri hesaplayamadım, ayıp ettim” falan diyeceğine, ucuz numaralarla krizi fırsata çevirme gayretine düştü. Afra tafrayla üste çıkma çabaları... Kıtırı atanın hiç kabahati yokmuş gibi bütün suçu başkalarına yükleme kurnazlığı... “Alayınız adisiniz, alayınız ayrımcısınız” diye sallamalar... “Homofobi”den dem vurmalar... Meseleyi “insan hakları” bağlamına çekmeye çalışmalar falan...

Oysa hepimiz biliyoruz ki Ayşe gibi bir stratejist...

- Biten bir ilişkinin ardından konuşmanın en azından ayıp olduğunu bilir.

- “Eski sevgililerimden biri...” diyerek isim vermeden konuşmanın meseleyi halletmediğini bilir.

KIZIMIZ ŞEHİRLİDİR AMA..
- Homofobik bir ortama “Bir erkekle aldatıldım” türü malzemeler verildiğinde ne olacağını kestirir. Buna rağmen Ayşe'nin “Alayınız ayrımcısınız, alayınız adisiniz” türü yazılar yazması, tipik bir kırsal kurnazlığıdır. Kısacası kızımız şehirlidir ama kurnazlığını köylülükten almıştır.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com