Ayşegül Yıldız, işlerin başına geçti

Ayşegül Yıldız, işlerin başına geçti
İbrahim Tatlıses'le evlendikten sonra ünlü türkücünün tüm şirketlerini denetim altına alan Ayşegül Yıldız, sert kuralları ile çalışanları bezdirdi.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in tedavi gördüğü hastanede ani bir kararla evlendiği Ayşegül Yıldız sert patron çıktı. İbrahim Tatlıses'in sahibi olduğu Tatlıses TV, Tatlıses Kebap ve otelinin başına geçen Ayşegül Yıldız, iddialara göre uyguladığı çalışma sistemi ve katı iş kuralları ile tüm çalışanları bıktırdı.

İŞE BİR DAKİKA GEÇ GELEN YANDI!

Çalışanlarını her daim koruyup kollayan Tatlıses'in yerine geçen eşi Ayşegül Yıldız, şirkette katı kurallar koymuş. Şirkette bazı kısıtlamalara giden yeni patroniçe, ilk olarak şirketin çaycısının işine son vermiş.

İddialara göre Yıldız'ın iş yerinde uyguladığı katı kurallardan bazıları ise şunlar: Şirketin giriş kapısına parmak okuyan cihazın yerleştirilmesi, geç kalınan her dakikanın işçilerin aylık maaşından kesilmesi, cumartesi günleri çalışma zorunluluğu, ofislerdeki internet kullanımının ve sosyal medya sitelerine girişlerin kısıtlanması, rahatsızlığı bulunan ve doktora gitmek isteyen personele dahi zor izin verilmesi, temizlik elemanlarının pazar günleri de Ayşegül Hanım'ın kendi evinde temizlik hizmetlerinde görev alması.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com