Ayşenur Arslan'a ilk teklif

Ayşenur Arslan'a ilk teklif
CNN Türk'teki programına son verilen Ayşenur Arslan'a ilk teklif kimden gitti?

CNN Türk'te yayınlanan Medya Mahallesi programına son verilen Ayşenur Arslan'a ilk teklif Halk Haber TV'den gitti. Halk Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, Arslan'ı aradı ve "Ekranlarımız size her zaman açıktır'' dedi.

Akif Beki ile hazırlayıp sundukları Medya Mahallesi programına son verilen Ayşenur Arslan'a Halk Haber TV'den program teklifi yapıldı.

Edinilen bilgiye göre, kanalın Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, dün akşam saatlerinde Ayşenur Arslan'a ekrandan açık çağrı yaptı. Halk Haber TV'nin kısa bir süre sonra İstanbul'dan da yayın yapmaya başlayacağını belirten Aygün, "Ekranlarımız size her zaman açıktır. Medya Mahallesi'ni Halk Haber TV'de görmek isteriz'' dedi.

Öte yandan, Halk Haber TV'nin kurumsallaşma çalışmaları da hız kazandı. Televizyonun Ankara'daki binası kentin merkezine taşındı. Kızılay'a getirilen büro TBMM'ye yakın bir bölgede faaliyete geçti.

İstanbul bürosu ise Beşiktaş'ta tutuldu. Akaretler Yokuşu'ndaki büronun altyapısı tamamlandı. Halk Haber TV'nin önümüzdeki hafta içinde İstanbul'dan yayına başlayacağı belirtildi. TV'nin kısa bir süre sonra Dijitürk platformuna taşınacağı da öğrenildi. Kanalda, Hakan Aygün, Ümit Aslanbay, Cüneyt Akman ve Barış Yarkadaş da program yapacak. Ankara'yı ise Şaban Sevinç yönetecek. Bir süre sonra ise Akdeniz ve Ege temsilcilikleri de faaliyete geçecek. (BCK)
gerçekgündem

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com