Ayşenur Arslan'nın yeni adresi neresi oldu?

Ayşenur Arslan'nın yeni adresi neresi oldu?
CNNTÜRK'te önce Medya Mahallesi programını Akif Beki ile birlikte sunmak zorunda kalan, ardından programa son verilince kanal ile yolları ayrılan Ayşenur Arslan'ın yeni adresi neresi oldu?
YURT GAZETESİ İLE ANLAŞTI MI?
 
Dün kadrosuna Cumhuriyet ile yolları ayrılan Mustafa Sönmez'i kadrosuna katan Yurt Gazetesi Ayşenur Arslan'ı da transfer etti mi?
 
Oda TV'nin haberine göre CNN TÜRK’ten ayrıldıktan sonra Ayşenur Arslan’ın adı “Uğur Dündar’ın kanalı olarak” olarak bilinen Kanal + 1 ile de anılmıştı. Ancak Arslan Kanal + 1 yönetimiyle anlaşamadı, yeni kanalda program yapmayacak. Ama Yurt gazetesi ile anlaştı ve köşe yazarlığına başlayacak. Cumhuriyet gazetesine verdiği röportajda program partneri Akif Beki hakkındaki sözleri nedeniyle CNNTÜRK'te yayınlanan Medya Mahallesi programına son verilen ve kendisinin de kanal ile yolları ayrılan Ayşenur Arslan üniversitede ders mi verecek yoksa Yurt gazetesinde köşe mi yazacak?
 
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ'NDE DERS VERECEK
 
Deneyimli gazeteci , Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya Bölümü'nün öğretim kadrosuna katıldı.
Uzun yıllar medya sektöründe önemli pozisyonlarda görev yaptıktan sonra yoluna akademide devam etme kararı alan Ayşenur Arslan, bundan böyle BAU İletişim'de tam zamanlı öğretim görevlisi olararak görev yapacak. 
 
Öğrencilerle bir arada olma fikrinin kendini heyecanlandırdığını söyleyen Arslan, "Ben onlar kadar genç olamam, ama bakalım onlar benim kadar heyecanlı olabilecek mi?" diye soruyor.
 
HABER TOPLANTISI YAPACAK
 
Ayşenur Arslan öğretmenlik dönemine Nisan ayında başlayacak. Öğrencileri teorinin ötesinde gerçek habercilikle tanıştıracak. Derslerde her gün 'haber toplantıları' yapılacak. Bu toplantılarda BAU öğrencileri tarafından canlı yayınlanacak. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com