Aysun Kayacı'dan Milliyet'e Yalanlama!

Aysun Kayacı'dan Milliyet'e Yalanlama!
Aysun Kayacı Milliyet'in haberini yalanladı: Bir yere gitmiyorum, buradayım..

"Geçen yıl babasına kızıp Amerika'ya yerleşme kararı alan Aysun Kayacı, yine yurt dışına gitmeye karar verdi. Fatih Aksoy'un "Doktorlar" dizisinde oynamaktan vazgeçen Aysun Kayacı, bu kez de Londra'ya yerleşiyor.

Kayacı'nın, evli olan Aksoy ile yeniden aşk yaşadıkları şeklinde çıkan dedikodular nedeniyle bu kararı aldığı iddia edildi."

MİLLİYET'İ YALANLADI
Bugün Milliyet gazetesinin geçtiği bu habere Aysun Kayacı'dan açıklama geldi. Aysun yaptığı açıklamada "Evet "doktorlar" dizisinde oynamayacağım. Sebebi ise başka bir projeyle anlaşmış olmam.. Önümüzdeki dönemde ekranlarda olacağım iş ise bir gençlik komedisi... Doktorlar dizisiyle anlaştığım yolunda çıkan haberlerin kaynağı da ben değildim. Bu konuda ilk kez açıklama yapıyorum. 6 yıldır oyunculuk yapıyorum. Hiç bir zaman görüşme aşamasındayken projelerimle ilgili açıklama yapmadım.. Doğru da bulmuyorum...

BİR YERE GİTTİĞİM YOK
Ayrıca bir akaryakıt firması olan 'Kadoil' ile kampanyamız devam ediyor.. Sözün özü bir yere gittiğim yok. Milliyet gazetesinde yayımlanan hakkımdaki iddialar asılsızdır.

YASAL İŞLEM BAŞLATILDI
"Fatih Aksoy'la" bir gönül ilişkisi yaşadığım yolundaki iddiaları da hiçbir dayanağı olmadan ortaya atan yine aynı gazetenin magazin servisidir. Ve haklarında yasal işlem başlatılmıştır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com