Az Seks Yapıyor Diye Terketmişti Ama...

Az Seks Yapıyor Diye Terketmişti Ama...
Terk ettiği sevgilisi lotodan 46 milyon kazandı...

İngiliz Matthew Breach, lotodan 17.8 milyon sterlin (46.3 milyon TL) kazandı. Kendisini ilk tebrik eden kişi ise “çok uyuduğunu, az seks yaptığını ve sıkıcı olduğunu” öne sürerek terk eden eski sevgilisi Kerry Graves oldu!..

Graves, 14 yıl birlikte olduktan sonra “daha çok seks” gerekçesiyle terk ettiği Matthew Breach'a cep telefonundan geçtiği mesajda “Buna en çok sevinen kişi benim. Bu ikramiye daha iyi bir insana çıkamazdı” diye yazdı. Bexhill'de tek odalı bir evde oturan 37 yaşındaki kamyon sürücüsü Matthew Breach ise önce işini bırakacağını, ardından yeni bir ev ve spor bir otomobil alacağını söyledi. “Kerry herhalde benden ayrıldığı için dövünüyordur” diyen Breach, bir süre sonra da dünya turuna çıkmayı planladığını belirtti.

Yeni sevgilisi ve bebeğiyle mütevazı bir evde yaşayan 31 yaşındaki Graves'in annesi, kızının eski erkek arkadaşını tebrik etmesini “Yeniden yakınlaşıp çıkar sağlamayı amaçlıyor” diye eleştirenlere, “Kızım Matthew'nun bir kuruşunu bile istemiyor. Biz onun için gerçekten sevindik” diye karşılık veriyor.

GAZETE HABERTÜRK
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com