Aziz Göneş; "Davamız şahsi değil!"

Aziz Göneş; "Davamız şahsi değil!"
AK Parti Kütahya İl Başkanlığı Binasında milletvekili aday adaylığını açıklayan Aziz Göneş; " Davamızın şahsi değil, külli olduğunun bilinci içerisinde, Kütahya ve Türkiye aşığı birisi olarak Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı

AK Parti Kütahya İl Başkanlığı Binasında milletvekili aday adaylığını açıklayan Aziz Göneş; ' Davamızın şahsi değil, külli olduğunun bilinci içerisinde, Kütahya ve Türkiye aşığı birisi olarak Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın söylediği gibi 'Efendiliğe değil, hizmetkarınız olmaya' talibim' dedi.
Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'nın önderliğinde AK Parti iktidarı sayesinde her yönüyle gelişen, dünyada söz sahibi olan ve yön veren Türkiye'de Kütahya'nın bir bütün olarak, madenleriyle, sanayisiyle, tarımıyla kaplıcalarıyla, turizmi ile, sanatı ve sanatçısıyla, yetiştirmiş olduğu değerli şahsiyetleriyle hak ettiği konuma getirilmesidir.
Hedefe ulaşmanın da; siyasetçisi, üniversitesi, belediyeleri, özel idaresi, sivil kuruluş örgütlerinin bir araya gelerek ihtiyaçların istişare edilmesi sonucunda, ortak aklın harekete geçirileceği, ufkumuzun açılacağı ve yol gösterici olacağı, birlik ve beraberliğimizin pekişeceği, sevgi ve saygının artacağı kanaatindeyim. Davamızın şahsi değil, külli olduğunun bilinci içerisinde, Kütahya ve Türkiye aşığı birisi olarak Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın söylediği gibi 'Efendiliğe değil, hizmetkarınız olmaya' talibim. Bizler kalıcı değiliz, asıl olan millettir, bayraktır, vatandır, devlettir. Asıl olan baki kalan bu kubbede hoş bir sada bırakmaktır.
Halka hizmet Hakka hizmet düsturuyla hep yanınızda olacağım. Kiitahya'lı hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunarım. Allah (C.C) yar ve yardımcımız olsun' şeklinde konuştu

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com