Aziz Kocaoğlu, hasta annesini ziyaret için Tokat’ta

Aziz Kocaoğlu, hasta annesini ziyaret için Tokat’ta
İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, hastalanan annesini ziyaret etmek için Tokat'a geldi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, Erbaa İlçesi'ndeki evinde rahatsızlanarak Tokat Devlet Hastanesi'ne kaldırılan annesi 90 yaşındaki Necla Kocaoğlu'nu ziyaret etmek için Tokat'a geldi.

Erbaa İlçesi'nde oturan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun annesi Necla Kocaoğlu, solunum yetmezliği şikayetiyle dün akşam yakınları tarafından Erbaa Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kocaoğlu buradaki ilk müdahale sonrası bu sabah Tokat Devlet Hastanesi'ne sevk edilerek yoğun bakım servisine kaldırıldı.

Annesinin rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını öğrenen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'den Ankara'ya havayoluyla ulaştıktan sonra yakınlarıyla birlikte karayoluyla Tokat'a geldi.

Hastane önünde CHP'liler tarafından karşılanan Kocaoğlu, annesinin sağlığı ile ilgili doktorlardan telefonla bilgi aldığını söyleyerek, "Sanırım korktuğumuz gibi değil. Daha iyiymiş. Henüz kesin bilgiyi almadık. İnşallah sağlığına kavuşur" dedi. Annesinin bir rahatsızlığının bulunmadığını kaydeden Kocaoğlu, "Dün akşam birden fenalaşmış. Erbaa'da doktorlar Tokat'a kaldırılmasını istemişler. Biz de sabah yola çıkarak buraya geldik" diye konuştu. Başkan Kocaoğlu daha sonra annesini ziyaret etmek için hastaneye giriş yaptı.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com