Aziz Yıldırım ağladı!

Aziz Yıldırım ağladı!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, şike davasının 10. duruşmasında duygusal anlar yaşadı.

"Futbolda şike" iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 16'sı tutuklu 93 sanık için açılan davanın 10. duruşmasında duygusal anlar yaşandı.

Avrupa Şampiyonu Fenerbahçe Universal Bayan Voleybol Takımı'nın 12 oyuncusu, Fenerbahçe Voleybol Şubesi Başkanı Hakan Dinçer ve teknik heyet, Aziz Yıldırım'ı duruşma salonunda ziyaret etti.

AĞLATAN ZİYARET

Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci, şampiyon voleybol takımının salonda olduğunu ve kendilerini tebrik ettiklerini ifade etti. Başkan Ekinci, duruşmayı bitirdiklerini ve Perşembe gününe ertelediklerini bildirdi. Başkan Ekinci ardından, takım kaptanı Seda Tokatlıoğlu'nu tutuklu sanıkların bulunduğu bölüme çağırdı. Aziz Yıldırım, kaptan Tokatlıoğlu'nu öperek tebrik etti. Bu sırada Aziz Yıldırım'ın gözyaşlarına boğulduğu görüldü.

BAŞKAN'A HEDİYE TOP

Kaptan Tokatlıoğlu, heyetin bulunduğu bölüme gitti ve Başkan Ekinci'ye bütün takım oyuncularının imzası bulunan voleybol topunu hediye etti. Bu sırada salonda alkış sesleri yükseldi. Salonda bulunan Fenerbahçe yöneticileri Murat Özaydınlı, Nihat Özdemir, Cihan Kamer ve Ünal Uzun'un da aralarında bulunduğu yöneticiler de duygusal anlar yaşandı ve gözyaşlarını tutamadı. Ardından Aziz Yıldırım, tutuklu sanıkların bulunduğu bölümün kenarına gelerek bütün takımı ve teknik heyeti tek tek tebrik etti. Takımın şampiyonluk kupasını da yanlarında getirdiği, ancak kupanın adliyeye alınmadığı öğrenildi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com