Aziz Yıldırım çıkacak diye sinirleniyorlar

Aziz Yıldırım çıkacak diye sinirleniyorlar
Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cengiz Semercioğlu ve Sema Eren'in sunduğu Böyle Bir Şey Var mı? programına konuk olan oyuncu Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen önemli açıklamalar yaptı...

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları...

BİZ SADECE DUA EDİYORUZ" 

* Aziz Yıldırım'ı ziyarete gidemedim. Bugün gideceğim, ama mahkeme arası diye cevap alırsam bir daha gitmeyeceğim. Beni gördükleri zaman tahliye olacak mı diye soruyorlar. Ben nereden bilebilirim. Biz sadece dua edebiliyoruz.

* Şike davasında, medya nasıl yönlendiriyorsa öyle gidiyor. İlk bir buçuk ay hiç konuşmadım, konuşmuyor dediler. Sonrasında konuştuğumda da ne çok konuşuyor dediler.

*Fenerbahçe kulübüyle ilgili inanılmaz bir olay var. Feci bir linç kampanyası oldu ve bu benim canımı acıttı. Olayın şikesinde değilim. Kurallar neyse o uygulansın ama sanki Fenerbahçe'nin tarihi şöyleydi böyleydi diye garip şeyler oluyor. Buna tepki olarak Fenerbahçe formasını giydim. Yürüyüş varsa yürüyüşe katılıyorum. Ziyaretine gitmeye çalışıyorum. Çocukluğumu hatırlıyorum. Merhamet vardı bizde. Temizlik, merhamet duyguları vardı bizde. Ben artık bu duyguları görmüyorum. Bu beni rahatsız ediyor, biz böyle bir topluluk değiliz.

"AZİZ YILDIRIM ÇIKACAK DİYE SİNİRLENİYORLAR"

* Bu süreç çok uzun sürdü. Mutlaka birilerine yaranamayacaksınız. Takımlar bu olaydan sonra şiddete doğru gidiyor. Şimdi olay farklı boyutlara gidiyor. Bir karar alınacak. Buna şiddetle cevap verecekler. Fenerbahçe düşmesin ama beş sene geri gitsin diyorlar. Düşmesin niye çünkü para kayıp oluyor. Fenerbahçe buna üzülüyor hem beni kullanacaksın hem sağdan hem soldan tokat atacaksın. Aziz Yıldırım çıkacak diye sinirleniyorlar.

"GÖNLÜMDEKİ BAŞKAN YİNE AZİZ YILDIRIM"

* Aziz Yıldırım ömür boyu men edilemez. Yeni düzenlemede var mı bilmiyorum. Eğer bu işe karışmışsa şike yaptıysa ömür boyu men edilsin zaten. Yaptığı belli değil. Yapmadım diyor. Bu sadece Aziz Yıldırım meselesi değil her arkadaş için olmalı. Hapiste çekmemeli bunu, futboldan uzaklaştırılsın. Gönlümde ki başkan yine Aziz Yıldırım.

* Şamil Tayyar'ın şahsına ben bir şey söylemedim. Çok ağır laflar etmiş benim için. Ben bir insana bunları söyleyemem. Şamil bey hakkında konuşmak istemiyorum söyledikleriyle de alakam yoktu. Eğer mahkemeye versem kazanacağımı biliyorum. Ben pozitif bakıyorum. Niye ben gidip mahkemeye vereyim ki ben öyle bir insan değilim. Ben kimseyi tehdit etmem. Hakaret varsa eğer cevap veririm. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com