Aziz Yıldırım derbilere dikkat çekti!

Aziz Yıldırım derbilere dikkat çekti!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Şike davasının 3. duruşmasında verilen öğle arasında basın mensuplarının yanına gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım açıklamalarda bulundu.

Yıldırım, "Çağlayan'da salı günü Allah'ın izniyle savunmama başlayacağım. Orada konuşacağım orada dinlersiniz. Öyle bir savunma yapacağım ki hepiniz şaşıracaksınız" dedi.

Savunmasıyla ilgili sorular soran gazetecilere Yıldırım, "Sayfa sayısı ile ilgili basın uyduruyor. Savunmam başladığı zaman göreceksiniz" diye konuştu. "Uyanın artık" diyen Aziz Yıldırım, "Galatasaray- Trabzonspor, Beşiktaş-Trabzonspor maçlarında 30 bin kişi Fenerbahçe yenilsin mesajlar atmadı mı?" ifadesini kullandı.

"BIRAKIN BU ŞİKE İŞİNİ"

"Sadece şike olsaydı diğer takımlar da olurdu. Bu işin arkasında başka hadiseler var" şeklinde konuşan Yıldırım'a basın mensupları, "Siyasi birşey mi var?" diye sordu. Yıldırım ise, "Araştırın, çalışın biraz. Tapeleri dinliyorsunuz. Bunlarda ne var niye yazmıyorsunuz?" yanıtını verdi. Yıldırım, "6222 sayılı kanunun içinde neler var. Arkasında yazanlara bakın sadece şike ve teşvik yok. Bizi haksız kazanç sağlamak ve dolandırıcılıktan tutukladılar. Bırakın bu şike işini. Bu hadise sadece şike hadisesi değil" şeklinde konuştu.

ÇAĞLAYAN'A DAVET ETTİ

"Burası bugün sakin biraz" diyen Yıldırım'a gazeteciler, "Siz söylediniz diye kimse gelmedi" karşılığını verdi. Yıldırım bunun üzerine, "Buraya gelmesinler tabi. Burada birşey yok. Soğuk zaten. Haftaya gelsinler" dedi.

KADIN TARAFTARLARA ÇAĞRI

Yıldırım, "Takımı nasıl buldunuz" sorusuna ise "Takım çok iyi gidiyor" cevabını verdi. Fenerbahçe -Sivasspor maçının kadın ve çocuklar yönelik biletlerinin tükendiğinin hatırlatılmasını üzerine Yıldırım, "Sivaslı ve Fenerbahçeli bayanlar beraber otursunlar, beraber bayrak sallasınlar" diye konuştu

BEŞİKTAŞ'A TEBRİK

Aziz Yıldırım, Braga galibiyeti nedeniyle tutuksuz sanıklardan Beşiktaş Protokol Müdürü Ahmet Ateş'i tebrik ederek "Hayırlı olsun" dedi. Yıldırım, duruşmayı izlemeye gelen Cansu Yıldırım'ı da el sallayarak selamladı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com