"Aziz Yıldırım diyorsa doğrudur"

"Aziz Yıldırım diyorsa doğrudur"
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatı Abdullah Kaya, açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın avukatlarından Abdullah Kaya, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önünde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Abdullah Kaya, Yıldırım'ın savunmasına yarın başlamasını beklediklerini ifade ederek, bir soru üzerine, "Davanın ne kadar süreceği konusunda herhangi bir şey söyleyemem" yanıtını verdi.

Avukat Kaya ayrıca, Aziz Yıldırım'ın savunmasıyla ilgili basında çıkan haberlerle ilgili olarak da, "Başkan ya da avukatlarından herhangi bir beyan gelmediği sürece itibar etmeyin. Zaten bu da başkanımızın sözüdür." ifadelerini kullandı.

Yıldırım'ın savunmasıyla tüm Türkiye'yi sarsacağı yönündeki iddialara da yanıt veren Kaya, "Göreceğiz. Başkan diyorsa doğrudur" dedi.

Kaya, görevsizlik taleplerinin mahkemece reddedilmesi ve tahliye talepleri ile ilgili de konuşarak, şunları söyledi;

"Biz taleplerimizde bulunacağız. Öncelikle sorguyu görelim taleplerimizi ona göre yapacağız. Görevsizlik talebimizi mahkeme reddetti. Bu mahkemenin takdiridir. Mahkemenin Sporda Şiddetin Önlenmesi'ne yönelik yasayla Özel Spor Mahkemeleri kuruldu. Bunlar da Asliye Ceza Mahkemeleri. Dosyanın görülmesi gerektiği yer de orasıdır. Biz bu talebi yaptık mahkeme de reddetti. Takdir mahkemenindir biz gerekli itirazlarımızı yapacağız." (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com