Aziz Yıldırım istifa etmeli!

Aziz Yıldırım istifa etmeli!
Ahmet Çakar, sarı-lacivertli takımın yönetimini diktatörlükle suçladı!

BeyazTV ekranlarında yayınlanan "Derin Futbol" programında futbolda yaşanan şike olayları tartışıldı. Federasyonun verdiği her kararın skandal olduğunu söyleyen Ahmet Çakar, canlı yayında Aziz Yıldırım'a çağrıda bulundu.

"F.BAHÇE'DE DİKDATÖRYA REJİM DEVAM EDİYOR"

Fenerbahçe'de dikdatorya rejimin hala devam ettiğini söyleyen Çakar, "Eğer Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve İlhan Elşioğlu beni dinliyorlarsa lütfen cezaevindeki televizyonlarının seslerini açsınlar. Bu olay patladığının ertesi günü başkanlığı bırak! Bırak bi rahatlat insanların elini. Seni zaten bu camiaya satmaz" ifadelerini kullandı.

"KEŞKE İSTİFA ETSEYDİN"

Beşiktaş camiasnın Tayfur Havutçu'ya nasıl sahip çıktığını anlatan Çakar, " Şimdi bak Aziz Başkan!. Milyonlarca Fenerli senin için yürüdü. Demekki seviliyorsun. Yanlış da yapmış olabilirsin. Bunun da kanuni bedelini ödeyeceksin. Kulübün de ödeycek ama keşke sen ve arkadaşların bu olay patladıktan sonra kafanı kuma gömmeyip de istifa etseydiniz. Kulüple olan organik bağınızı o andan itibaren kesseydiniz. Gerek Nihat Özdemir, gerek Ali Koç'un elini rahatlatsaydınız" dedi.

"TFF'NİN İCRAATLARINI BEĞENMİYORUM"

TFF Başkanının da icraatlarını eleştiren Çakar, "Mehmet Ali Aydınlar'a o kadar büyük saygım ve sevgim var ama yaptıklarını beğenmiyorum. İyi niyetinden asla şüphem yok. Ve şu anda da çok pişman olduğunu düşünüyorum.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com