Aziz Yıldırım konuştu, salon karıştı

Aziz Yıldırım konuştu, salon karıştı
Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye Basketbol Federasyonu Olağan Genel Kurulu'nda yapılacak olan seçim öncesinde itirazda bulundu.
Mevcut başkan Turgay Demirel ile Ülkerspor Kulübü'nün eski başkanı Ali Doğan'ın başkanlık için yarıştığı genel kurul, Ankara Rixos Otel'de gerçekleştiriliyor.
 
Adaylardan Ali Doğan'ın listesindeki bazı isimler şu şekilde: Mehmet Altıoklar, Ömer Araz, Rıza Erverdi, Zeynep Gül Ene...
 
AZİZ YILDIRIM'DAN İTİRAZ 
 
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yapılan statü değişikliği ile ilgili maddeye itiraz ederek şunları söyledi: "Bu federasyon özerk mi değil mi? Özerkse devletin delegeleri bu listede olamamalı. Öyleseyse seçime gerek yok. İnsanların zamanını boşa harcamasına gerek yok. Gerekli şeylerin önceden bize gönderilmesi gerekir. Çanta içinde hediye edildi ben de çantayı almadım."
 
FEDERASYON'DAN CEVAP 
 
"Şu anda dağıtmış olsak haklısınız ancak biz değişiklikleri daha önceden genel müdürlüğün bildirdiği çerçevede değiştirdik. 15 gün önce TBF resmi sitesinde bildirdik. Bunlar zaten artık zaten internet üzerinden yayınlanıyor. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com