"Aziz Yıldırım küfür etti"

"Aziz Yıldırım küfür etti"
Sefa Kalya, transferleri beğenmediğini ve Aziz Yıldırım'ın taraftarlara olan tavırlarını değiştirmesi gerektiğini söyledi.
Fenerbahçe'nin en büyük taraftar gruplarından olan Genç Fenerbahçeliler'in lideri olan Sefa Kalya, Beyaz TV'ye yaptığı açıklamalarda Aziz Yıldırım'la Genç F.Bahçeliler arasında yaşanan gerginlikten ve Mehmet Ali Aydınlar'a kadar olan konularda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Emre'yi uğurlayan ve havaalanına gelişinde karşılayan tek grup olmalarını, Emre'yu duydukları sevgiye bağlayan Kalya; "Emre'yi çok seviyoruz. Fenerbahçe'nin ruhuna uygun bir futbolcuydu. Üzgün gönderdik, sevinçle bekliyoruz. Fenerbahçemize hayırlı olsun." dedi.
 
Yeni yapılan transferlerin başarılı olmadığını düşünen sarı lacivertli tribün lideri; "Yorum yok. Bence bir Emre. Geri transferlerin hepsi hikaye. Ziegler'i gönderiyorsun, geri alıyorsun. Emre'yi gönderiyorsun, 350 bin euro bonservisle geri alıyorsun. Başkan, Alex'i de alsaydı bari de..." diyerek Emre dışındaki transferlerden memnun olmadıklarını dile getirdi.
 
"AYDINLAR KONUŞURSA YER YERİNDER OYNAR"
 
3 Temmuz sürecinden sonra Fenerbahçe camiasının, TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a olan durumundan bahseden Sefa Kalya, geri çekilen CAS Davası'yla ilgili de Aydınlar'ın konuşması halinde büyük bir gürültünün kopacağını söyledi; "En iyi bilenlerden biri benim. Fenerbahçe taraftarına hastanesi her zaman açıktı. Ben şunu diyorum, CAS'ta ne sözler verildi ki Fenerbahçe davayı çekti. Onu ben çok iyi biliyorum. Bunu üst düzey olanlara bir sorun. Sonuçta biz Fenerbahçe düşmanı değiliz ama Mehmet Ali Aydınlar çok iyi bir Fenerbahçeli olduğu için açıklamıyor. Ne yazık ki şu an insanların gözünde 'vatan haini' gibi gözüküyor. Halbuki, Fenerbahçeli olduğu için susuyor bence. Konuşursa yer yerinden oynar." dedi.
 
"AZİZ YILDIRIM KÜFÜR ETTİ"
 
Aziz Yıldırım'ın taraftarı bölmeye çalıştığını ve ayrımcılık yaptığını söyleyen Sefa Kalya; "Taraftarı bölen belli, parayı konuşturan belli, kardeşi kardeşe kırdıran belli ama biz dik duruyoruz. Tarih dik duranı da yazacak hain olanı da yazacak Allah'ın izniyle." derken, Fenerbahçe'nin Gaziantepspor'la deplasmanda oynadığı maç öncesi havaalanında yaşanan gerginliğin arka planında Aziz Yıldırım'ın küfür etmesi olduğunu açıkladı; "Geçen Aziz Yıldırım söyledi. Sefa bu olayları engellesin falan diye. Bir kardeşimiz başkana gidiyor diyor ki başkanım Sefa'yla niye uğraşıyorsun diye. O da "s... git" diyor. Ortalık karışıyor. Halbuki Alex falan değil mevzu, benim mevzum. Başkanımız oturduğu koltuğa yakışır şekilde hareket ederse biz onu da her zaman destekleriz ama sen küçük grup, büyük grup diye insanları ayırırsan küçük grup Gaziantep'te değil her yerde olacak. Engelleyemeyiz heyelan olur Allah korusun." diyerek, Aziz Yıldırım'ın tavrını değiştirmemesi durumunda büyük olayların meydana geleceğini açıkladı.
 
Aykut Kocaman'la ilgile de konuşan tribün lider; "Keşke eskisi gibi lafı geçer bence. Başkanımız da döndü bıraktı, döndü bıraktı. Futbolculara sahip çıksın, başarılı olsun, şampiyon olsunlar da biz başka bir şey istemiyoruz zaten." diyerek sözlerine son verdi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com