Aziz Yıldırım Neye Tövbe Etti?

Aziz Yıldırım Neye Tövbe Etti?
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, birdaha Brezilya'dan futbolcu almayacağını söyledi..

Aykut Kocaman'ın gelişiyle Fenerbahçe'deki büyük değişimin startını veren Başkan Aziz Yıldırım öyle şeyler söyledi ki gündemi değiştirecek.

OPERASYON KAPIDA

Geçtiğimiz günlerde çok yakın bir arkadaşıyla sohbeti sırasında Fenerbahçe'deki sorunlardan bahseden Yıldırım, ocak ayındaki operasyon yapılacağını ilk kez açıkladı. Başkan Yıldırım, "Güney Amerika özellikle de Brezilya kulüpleri bizi yağlı müşteri, yolunacak kavuk gibi görüyor. Ayrıca futbolcular da astronomik rakamlar istiyorlar. Bir daha asla Brezilya'dan futbolcu almam" ifadesini kullandı. Aykut Kocaman'la sorunlar yaşayan Bilica, Santos ve Cristian'ın durumu hakkında da konuşan Yıldırım, "Bilica ve Cristian'ı devre arasında göndereceğiz. Santos çok yetenekli bir futbolcu ama profesyonel değil. Gösterdiği performansla kendi kaderini çizecek" şeklinde konuştu. Aldığımız bilgelere göre ise yönetim önümüzdeki günlerde Bilica ve Cristian'ı kadro dışı bırakacak.

'GEL ANTRENÖR OL ALEX'

Fenerbahçe yönetiminin Alex konusunda da önemli kararlar aldığı öğrenildi. Sarı-Lacivertli yönetim, sezon sonunda şampiyonluk gelmesi halinde bile Brezilyalı yıldıza, "Gel antrenör ol" teklifini iletecek. Yönetim ayrıca Türk futbolcuların kalitesini yükseltmek için Hamit Altıntop, Serdar Taşçı ve Nuri Şahin gibi gurbetçi isimlerle de temasa geçti.

DEVRE ARASI 2 YILDIZ GELECEK

Bilica ve Cristian'ı devre arasında gönderme kararı alan Bakan Aziz Yıldırım, defans ve orta alana iki takviye yapılması için düğmeye bastı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com