Aziz Yıldırım'a bunu yaptılar!..

Aziz Yıldırım'a bunu yaptılar!..
Alex'in sözleşmesi feshedildi... Taraftarlar Aziz Yıldırım tişörtü yaktılar.
Fenerbahçe taraftarı kaptanlarına vefa örneği gösterdi. Alex de Souza’nın sarı lacivertli takımdan ayrıldığı haberi gündeme bomba gibi düşerken, sarı lacivertli renklere gönül verenler de Brezilyalı’ya destek oldu. Öğle saatlerinde Yoğurtçu Parkı’ndaki Alex heykelinde toplanmaya başlayan Fenerbahçeliler, futbolcu lehine tezahüratlar yaptı. Meşaleler yakan taraftarlardan bazıları gözyaşlarına hakim olamadı.
 
Taraftarlarla kucaklaşıp, karşılıklı olarak ağladı
 
Sarı lacivertlileri yasa boğan ayrılığın, vedalaşması da duygusal dakikalar yaşanmasına sebep oldu. Gündüz parktaki heykelde bir araya gelen taraftarlar, saat 21.30’dan itibaren Alex de Souza’nın Acarkent’teki evine akın etti. Brezilyalı oyuncu da eşi Daianne ve oğlu Felipe ile evinin penceresinden Fenerbahçelileri selamladı. Acarkent’te yer yerinden oynarken Alex, dayanamayıp oğluyla beraber dışarı çıktı. Kendisini yalnız bırakmayan taraftarlarla tek tek el sıkışıp, vedalaştı. Duygusal anlar yaşanırken, gözyaşları sel oldu.
 
‘Teknik direktör ol’ lafına ilginç bir cevap verdi
 
FENERBAHÇELİ taraftarlar Aziz Yıldırım aleyhine tezahüratlar yaparken “I love you Alex” diye bağırdı. Galatasaray ve Beşiktaş formalı birçok taraftar da Fenerbahçelilerle birlikte Alex de Souza’nın evinin önüne giderek Brezilyalı oyuncuya destek verdi.Alex taraftarların evine gelmesinin ardından Twitter’dan “Bu taraftarı hiç unutmayacağım. Her şey için teşekkürler” yazdı. Brezilyalı futbolcu kendisine, “Fenerbahçe’ye teknik direktör ol” diye seslenen sarı lacivertli bir taraftara ise el işaretiyle “Daha sonra” yanıtını verdi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com