Aziz Yıldırım'a hoşgeldin partisi

Aziz Yıldırım'a hoşgeldin partisi
Fenerbahçeli işadamı Ferit Şahenk; Aziz Yıldırım ve dostlarını ağırladı.

Fenerbahçeli ünlü işadamı Ferit Şahenk, bir yıl tutuklu kalan Aziz Yıldırım ve dostlarını "hoş geldin" partisinde bir araya getirdi. Şahenk'in, ortağı olduğu Etiler Nusr-et'te gerçekleştirdiği yemeğe 50 dolayında ünlü isim katıldı.

FENERBAHÇE MARŞI ÇALDI

Restaurantın en üst katını kapatan Şahenk, gecenin sonunda başkan Aziz Yıldırım ve dostlarına dev kolonlardan Fenerbahçe marşı çaldırarak sürpriz yaptı. Çalan marşın üzerine Yıldırım ve dostları ayağa kalkarak F.Bahçe marşına eşlik etti. Misafirler marşın sona ermesinin ardından Aziz Yıldırım lehine tezahüratlar yaparak başkanlarına moral verdi. Yaklaşık 4 saat süren yemekli zirveye F.Bahçe Yönetim Kurulu, iki yöneticisi Şekip Mosturoğlu ve Yasemin Merçil'in dışında tam kadro katıldı.

50 KİŞİ KATILDI

Aziz Yıldırım'ın görevde olmamalarına rağmen şike sürecinde yoğun çaba ve gayret gösteren eski asbaşkanları Nihat Özdemir ve Ali Koç'u bu yemeğe de davet etmesi dikkat çekti. Geceye ünlü işadamı Mübariz Mansimov, Mudo'nun sahibi Mustafa Taviloğlu, NTV Genel Müdürü Cem Aydın, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergün Özen, işadamı Ömer Çavuşoğlu, Vefa Küçük, TFF eski yöneticilerinden Levent Kızıl, TFF eski danışmanlarından Mümtaz Karakaya ve Acun Ilıcalı olmak üzere yaklaşık 50 kişi katıldı.

Ferit Şahenk, yemeği başkan Aziz Yıldırım'ın özgürlüğüne kavuşmasını kutlama ve hasret giderme adına düzenlediğini söyledi. Başkan Yıldırım da Şahenk'e ve dostlarına kısa bir konuşma yaparak teşekkür etti. (BRK)

Sporx

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com