Aziz Yıldırım’a sevgi seli

Aziz Yıldırım’a sevgi seli
Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe’nin Topuk Yaylası’nda gerçekleştirdiği hazırlık kampı çalışmalarını izledi.

Fenerbahçe’nin, Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’ndeki Topuk Yaylası’nda gerçekleştirdiği yeni sezon hazırlık kampındaki çalışmalarını, bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Başkan Aziz Yıldırım ve ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın da izlediği antrenman, taraftarlara açık gerçekleştirildi. Antrenman sonrası taraftarlar, Başkan Aziz Yıldırım ve oyunculara sevgi gösterilerinde bulundu. Aziz Yıldırım ve oyuncular antrenman sonunda taraftarlarımıza imza dağıttı, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

MOUSSA SOW, GÖKHAN GÖNÜL VE ERTEN ERSU ANTRENMANA KATILMADI

İzinli olan Moussa Sow ve tedavisi süren Gökhan Gönül antrenmana katılmadı. Erten Ersu ise takımdan ayrı özel program dahilinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

HAZIRLIKLAR PAZARTESİ DEVAM EDECEK

Bugünü tek antrenmanla tamamlayan Fenerbahçe, 14 Temmuz Pazar gününü de izinli olarak geçirdikten sonra, hazırlıklarına 15 Temmuz Pazartesi günü yapacağı ve saat 10.30’da başlayacak antrenmanla devam edecek.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com